Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene tennem? Folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Folytassam az ismerkedést vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár napja csetelek,már kétszer felhívtam őt,nagyon sokat nevettünk,meséltünk egymásnak sztorikat...Azt mondta tetszik neki a hangom...Az a baj hogy sok fiúval ismerkedik párhuzamosan..Kicsit elbizonytalanodtam így,nem szeretnék csak egy sorszám lenni az ismerkedős listáján...Azt beszéltük meg hogy nemsokára találkozunk...22 éves vagyok ő két évvel fiatalabb.
2016. márc. 27. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy esélyt miért ne adnál a dolognak?
2016. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is próbáld meg. Ha meg nem próbálod meg, később bánni fogod, hogy nem próbáltad meg. Adj neki egy lehetőséget, hogy összejöjjön. Én addig is szorítani fogok :)
2016. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen én is az esély mellett vagyok..DE,nem szeretnék ismét csalódni..Gondolom azt hogy tetszik neki a hangom nem a levegőbe mondta...Meg ma is úgy köszönt hogy "szia drága"...Csak én amondó vagyok hogy ha 1-2 héten belül nem lesz találkozó onnantól kezdve felesleges a dolgot erőltetni...Mással is ismerkedik ez megint...Okés értem hogy nem én vagyok az egyedüli úgymond "jelölt" de azért a kis félsz bennem van...Attól is tartok hogy valamit elszúrok így a beszélgetések alatt is.
2016. márc. 27. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Nezd o legalabb oszinte. A legtobb ember igy csinalja a tarskereson, egyszerre tobb emberrel ismerkedik. En is igy tettem amikor megismertem a ferjemet. Es bavallom, jol jartam mert nem vesztegettem az idomet olyanokra akikkel eleve halva szuletett volna a kapcsolat. Ha beled szeret, ugyis dobni fogja a tobbit, ezt nokent mondom neked. Ha valaki megdobogtatja a szivem akkor nincs kedvem massal talalkozni es ismerkedni csak azert hogy hatha jobb lesz. Jo ez en vagyok de szerintem eleg sok lany mukodik hasonloan. En orulnek neki hogy nem etet hanem elmondja hogy nem egyeduli jelolt vagy. Tegyel erte hogy az legyel : ) persze csak az esszeruseg keretein belul. Megalazni ne hagyd magad.
2016. márc. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából a beszélgetések alapján kiderült hogy nagyon sok közös dolog van bennünk..Meg mondta hogy helyesnek tart...Azt mondta normális fiút keres,minden nagyképűség nélkül annak tartom magam és más is...Mindennap keresem,legalább annyira hogy megkérdezzem hogy van...Szerintem fontos hogy érdeklődést mutassunk a másik iránt...Megbeszéltünk egy közös hajózást a belvárosba,de konkrét időpont még nincsen....Gondolom azért ez is jelent valamit hogy keresem és érdeklődöm iránta...De ő is egyébként ugyan úgy kérdez rólam dolgokat...
2016. márc. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!