Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tippek, hogyan fogadjam el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek, hogyan fogadjam el az előző partnereket?

Figyelt kérdés

Sajnos féltékeny típus vagyok és szorongó ember, ami azt jelenti, hogy túl sokat gondolkozom és aggodom.

Tudnátok tanácsokat adni, hogyan fogadjam el, hogy a páromnak voltak párkapcsolatai előttem, illetve, hogy másokkal is szexelt.

Tudom, hogy ez elég alapvető dolog, ezért szeretnék megbékélni a tudattal.

Ti hogyan békéltetek meg vele? Vagy akinek ezzel sose volt problémája, milyen gondolatmenet alapján vagy oké vele? Könyvek vagy cikkek ajánlását is elfogadom a témában.


2018. szept. 29. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem vagy egyedül! Èn is ugyanilyen vagyok sajnos!
2018. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, fog é menni valamikor is.

Nálam a kapcsolatok jól indulnak, minden rendben, majd kerülnek elő a múltból dolgok. Ettől kezd megszűnni a vonzódás. A másik meg csodálkozik mi történt, mi a baj vele, hogy már nem érdekel, nem tartom szexuálisan egyáltalán vonzónak. Akkor meg már nincs értelme folytatni. Ilyenkor szokott jönni, hogy csak dugni akartam, csak kihasználtam.

2018. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar, hogy volt korábban is kapcsolatai?


Nem működött és keresett egy jobbat: téged.

2018. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keress szüzeket.
2018. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem, csak én vagyok ilyen "szerencsétlen", hogy zavar. 😅

Mondjuk speciel gondolom azért is, mert nekem kevesebb, de hosszabb kapcsolataim voltak eddig. Így tőlem távol áll a sok szexuális partner/párkapcsolat. Minőség a mennyiség felett típusú ember vagyok.

A szűz nem megoldás, sokszor azért maradnak szüzek az emberek, mert valami gebasz van velük.

2018. szept. 29. 10:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? Nem feltétlen van gebasz egy szűz lánnyal, amennyiben 18-22 év között van.
2018. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nem értem pontosan, hogy mi zavart. Hogy kiderült, hogy jobban nyelte külömböző srácok testnedveit minden bulin, mint kacsa a nokedlit, vagy szimplán az, hogy szexelt a párkapcsolataiban.

Ha előbbi, akkor természetes, hogy megundorodsz tőle.

Ha utóbbi, akkor keress fel egy szakembert, pszichoterápiára van szükséged. Valamilyen élmények miatt ez a belső frusztráció alakult ki benned, ami ezt okozza.

2018. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Mondjuk kezdj valamit a kórós önbizalom hiányoddal...
2018. okt. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha akorod, és a nemed leírtad volna, joban képben lennénk!

Nem mindegy hogy egy 25 éves srácnak volt 25 barátbője, vagy egy 21 éves lánynak volt 2.

Szorongani régen kellett amikor nem volt fogamzásgátlás!

Akkor azért szorongtak, hogy nehogy valami zabigyerek kerüljön a gépezetbe, és nekem kelljen felnevelnem!

Ma szinte minden második férfi a más gyerekét neveli, mert a kapcsolatok Tiszavirág életűek.


Minél fiatalabb voltam, annál jobban féltékeny voltam én is. Ma már nincs bennem féltékenység!

2018. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem a konkret kapcsolatomra ertem amugy. Most pont olyannal vagyok, akinek en voltam az elso. De tudom, hogy bennem van ez a tulajdonsag, amin tul szeretnek lepni.

Lany vagyok amugy es huszoneves.

Sajnos sok hasznos tippet nem kaptam eddig, ami elinditana valami fele. :/

2018. okt. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!