Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy fogadjam ezt el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadjam ezt el?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű lány, akit megismertem, amint megláttam, azonnal jobban meg akartam ismerni. És ahogy megismertem, beleszerettem. De csak barátilag beszéltünk, találkoztunk, úgy nagyon jól éreztük magunkat mindig is, az elejétől, de többre valahogy nem volt nyitott. Gondoltam talán idővel, talán nem akar kapcsolatot. De nem. Egyszer csak elárulta, találkozgat valakivel, és nem tudja, kapcsolat-e az már, vagy néhány randi még nem minősül annak. Hát, azóta sajnos össze is jöttek... Nem értem. Olyan jól elvoltunk, rövid időn belül oda jutottunk, hogy kb. velem beszélt a legtöbbet. Mai napig sokat beszélünk amúgy, és a kedves párja nem is nagyon szimpatizált velem. Gondolom más az ízlése férfiak terén, mert a kedves párja izmosabb mint én, bár alacsonyabb nálam kicsit. Amúgy intelligens, rendes embernek tűnik, legalább jó helyen van a lány... Ha valami bunkóval összejött volna, egy az hogy mélységesen csalódtam volna benne, hogy ez az ízlése, másrészt a hideg kirázott volna, hogy tudom, "rossz helyen van". De a hideg mondjuk így is kiráz, ha elkapok a szememmel egy lopott csókot (nem szoktak mások előtt ízléstelenül viselkedni), vagy ha arra gondolok, ez a férfi vette el a szüzességét, és szeretkezik vele akármikor. (Jó sokáig volt szűz, tovább mint az átlag mai lányok.)
2017. jún. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

szerintem semmi közöd a magánéletéhez, sem ahhoz hányszor szexel és kivel.

nem téged választott, pont.

azért mert beszélget, egyáltalán nem jelenti azt, h. pasiként bejössz neki.

ezt az atyáskodó, patriarchális hangnemet és megközelítést pedig felejtsd már el, hogy jó vagy rossz helyen van-e, meg kivel dug.


senkije nem vagy neki, h. ilyen szinten kompetensnek érezd magad, h. bármit gondolj v. mondj a magánéletéről.

2017. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem,hogy rossz mindezt végignézned,rosszul esik,meg érzel iránta,így fáj.Viszont tényleg nincs közöd a magánéletéhez,valahogy meg kell emészened,hogy nem te vagy a befutó.Jó barát vagy,megértitek egymást,ám sajna be kell érned ezen szerepkörrel.Ha nem megy,inkább kerüld a csajt egy darabig szerintem.
2017. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valakije mégis lehet, ha kölcsönösen beszélgetnek.

Te kije vagy, hogy megmond miről gondolkodhat?

Te még annyira sem vagy senkije mint ő a csajnak.


Te meg hagyd ezt a majd én megmondom, mihez lehet közöd történetet.


A kérdezőnek pedig, ilyen esetben szerintem jobb ha eltávolodsz a lánytól. Ez a tipikus, amikor vársz valamire, mindig vársz és aztán kapsz egy arculcsapást. Mert ezt te így éled meg.

Azt természetesen el kell fogadnod, hogy ő mást választott, és ha te baráti érzéseken kívül mást is táplálsz iránta, akkor szerintem jobb az, ha inkább leépíted ezen a szinten is.

2017. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valakije mégis lehet, ha kölcsönösen beszélgetnek.


ja, lelki kuka, max. barát.

a kérdező viszont messzemenő következtetéseket vont le abból, h. a csajszi dumálgatott vele, és meglepődött, hogy bepasizott, mert azt hitte, bejön neki.


hát erre mondom, hogy azért mert beszélget vele, még nem formálhat jogot a csaj magánéletére.


Te kije vagy, hogy megmond miről gondolkodhat?

Te még annyira sem vagy senkije mint ő a csajnak.


ostoba mondatok ezek!

a kérdező kiírt egy kérdést, én regisztrált felhasználóként leírtam a saját véleményem, ahogy ezt az összes többi gyakori felhasználó is megteszi.

ha te ezen meglepődsz, akkor azt sem tudod, melyik oldalon vagy, és hogy itt kulturált módon mindenki elmondhatja a véleményét.

2017. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja, ha te mondod akkor vélemény, ha a kérdező írja, akkor nem az?

Elárulom, az.


Hol akart jogot formálni a csaj magánéletére?

Sehol. Az meg, hogy van véleménye amit nagyon ügyesen megfogalmaztál, az pont arról szól, hogy az független a szociális relációtól.

Nekem is van már most egy véleményem rólad. Tudsz ellene tenni? Nem, miért? Mert az enyém, és én arról és azt gondolok, amit akarok.

Ehhez nekem nem kell sem a te sem más beleegyezése.

2017. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

öreg, állj a fal elé, és verd bele néhányszor a fejed.

hátha vmi. helyrekattan.


nem én álltam le veled vitázni, hanem fordítva.


hogy én mit írtam, rohadtul nincs hozzá közöd, itt mindenki leírhatja a magáét.


ez az én véleményem, a kérdező felvetett egy problémát, én reagáltam rá.


neked ehhez közöd nincs, és álljál le az oltogatással, és próbáld felfogni, h. mindenkinek meglehet a véleménye.


én kulturált módon mondtam el a sajátomat.


veled ellentétben, a szövegértelmezés kifejezetten az erősségem a munkám okán is, tehát amikor azt mondtam, hogy nem formálhat igényt arra, hogy a csajszi kivel éli a magánéletét, akkor jót szóltam.


"De a hideg mondjuk így is kiráz, ha elkapok a szememmel egy lopott csókot (nem szoktak mások előtt ízléstelenül viselkedni), vagy ha arra gondolok, ez a férfi vette el a szüzességét, és szeretkezik vele akármikor. (Jó sokáig volt szűz, tovább mint az átlag mai lányok.)"


ez az inkriminált rész éppen arról szól, hogy a kérdező úgy érzi, köze van a csaj magánéletéhez, és egyfajta feudális személetet hordoz az magában, hogy atyáskodni próbál, értékítéletet formál a csaj mostani párjáról, és minősíti őket.


köznapibban szólva: eszi a penész, az irigység és a bánat, mert egy másik hím lett a befutó...

2017. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem jót szóltál, te nem vagy normális.

Még egy ilyen rövid leírást sem tudsz értelmezni. Sajnálom a munkaadódat ha a szövegértési képességeidre támaszkodik.

Ezen felül valami súlyos defektusod is lehet, amit itt próbálsz enyhíteni.


Na bye

2017. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én mentális képességeim abszolút rendben vannak.

az azonban elgondolkoztató, te mi a francnak kötözködsz velem?

és miért nem tartod tiszteletben az én véleményemet?

2017. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mond neked valamit az a kifejezés, hogy FRIEND ZONE? :D
2017. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!