Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok mar sokadik szeretö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok mar sokadik szeretö egy pasi eleteben es hogyan vegzödött?

Figyelt kérdés
Mondjuk , ha titeket ismert meg utoljara ?

2018. szept. 21. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mert az elődöm ki lett dobva, és csak később került elő a zsarolósdi műsorával.
2018. szept. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak akarta hogy egy legyek a luvnyái sorába. Ő volt a fönök és úgy csinált mint a kiskakas a szemétdombján. Én meg a beosztott. Nem kértem belőle. Akkor kilátásba helyezet jobb poziciót, fizetés emelést... mondtam nem. Meggyanúsított hogy más kezelget a munkahelyről. Addig fajult míg ki akart fúrni. Akkor jól összevesztem vele. Mondtam ha tovább szemétkedik akkor az összes jelenleg is kezelgetett és már félredobot játékszereit is összefogom és zaklatásért és visszaélésért feljelentem.

Akkor állt le végre. De utána nem sokkal úgy is lett normálisabb munkahelyem kanos főnök nélkül.

2018. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
42 évesen több eszed lehetne. De sajna nincs.
2018. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én első és egyetlen szeretek lenni,amikor a pasi értem él, minden vágyamat lesi, értem epekedik, rám vágyik, csakis engem kíván. Én ettől érzem magam jól, nem tudom elképzelni mi lehet abban jó hogy utolsó utáni egy vagy a sokból de te tudod...
2018. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hanyan voltunk parhuzamosan,ahogy kiderultek az ugyei, kezdtem a noket ugy nezni az utcan h vajon ez is meg volt,vajon vele is? Nem akartam paranoias lenni, sem x. a sorban, szepen tettem egy pontot az ugy vegere es tobbe nem talalkoztunk igy. Azota is ir minden heten tobbszor. 3eve.
2018. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

4es

Te hány éves vagy? 12? Ébredj már fel, érted él...meg egyetlen...ugyan. Ez mehet egy darabig, de az igazság, hogy az emberek fele félrelép rendszeresen.40% is megteszi legalább egyszer...ez elég sokat elmond. Bírom az ilyen kis naív embereket mint te, én is ilyen voltam kb 17 éves koromig, utána láttam mi folyik a világban...

2018. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Varázslatos szerelem lett belőle, mindenképpen érdemes 25. nőként rábukni a Csodálatos Hím bránerére!
2018. szept. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!