Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a sokadik önsajnáltató kérdést teszem fel ma az álszent, nagyigényű nők miatt, ezt miért csinálom (tudat alatt), segíthet nekem valamiben és miért zavar másokat?

Figyelt kérdés
Tudtommal azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel és aki akar az válaszol.

2013. nov. 1. 22:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolok. :D
2013. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
jól beszélsz:)
2013. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
én is válaszolok
2013. nov. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, ha nagyn magam alatt vagyok. Vannak, akik sosem élik át azt a megalázást, amit mi, ők úgysem értik ezt meg. Vannak, akik helyesnek, szépnek, szerencsés, gazdag körölmények között születtek, még szép, hogy buli az élet nekik.
2013. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,h te sajnáltatod magad?
2013. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"az álszent, nagyigényű nők miatt"

Nem,hanem magad miatt.

2013. nov. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

ha erre élvezel akkor írjál.



azért mert nem hányja tele az ember ezt az oldalt még lehet maga alatt.

2013. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
Felõlem feltehetsz 200 ilyen kérdést is, ezekre legalább hasznos és igaz választ lehet adni: A nõk csak a külsõt nézik, vagy a pénzre mennek. Más lehetõség nincs.
2013. nov. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elsősorban nem a nők a hibásak a sikertelenségéért, hanem ő maga. És ha valaki ilyesmit mer állítani, rögtön leugatja, hogy ez nem így van.

Kevesek képesek elgondolkodni azon, hogy mi van, ha az ő hibája. Mi van, ha ő csinál valamit rosszul, és nem minden nő "álszint és nagyigényű".

Én sem vagyok egy szép lány, nem is keltettem fel sok pasi figyelmét, de soha sem panaszkodtam. Azóta már van barátom, és folyamatosan teszek a változásért, mert nem másokat hibáztatok a saját hülyeségeimért.

2013. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem is érdekel.
2013. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!