Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a sokadik önsajnáltató kérdést teszem fel ma az álszent, nagyigényű nők miatt, ezt miért csinálom (tudat alatt), segíthet nekem valamiben és miért zavar másokat?

Figyelt kérdés
Tudtommal azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel és aki akar az válaszol.

2013. nov. 1. 22:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Persze a lányoknak nincs ilyen problémájuk. Nekik csak állniuk kell az ostromot és kiválasztani, aki tetszik nekik és kész is. De a férfiaknak meg meg kell szakadni az eredményért.
2013. nov. 1. 23:37
 12/21 anonim ***** válasza:
56%
Úgy ahogy írod kérdezõ, a nõknek nem sok mindent kell tenni egy kapcsolatért, annyit csinálnak, hogy kiválasztják a legjobban kinézõket, vagy pénzeseket. Ennyi a képlet.
2013. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Bárcsak így lenne :D Nem egy barátnőmnek nincs már egy ideje pasija, pedig nem csúnyák. 22 év alatt 2 barátom volt, bár tény, nem kerestem különösebben. Szóval egy lánynak sem csak egy csettintésre megy, ha komoly kapcsolatot szeretne.
2013. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hogy miért baj hülyének lenni? Hmmm... az egy dolog, hogy a te életed elrontod magadnak, igazából az nem érdekel senkit, csak sajnos máséra is hatással vagy. Ha hülye vagy, akkor valószínűleg a munkád se tudod rendesen elvégezni, és attól függően, mi az, ártasz vele másoknak. De ezekkel az ostoba kérdésekkel is kárt okozol, azon fiatal srácoknak, akik már csalódtak (mint kb mindenki), de még bizonytalanok. Elolvassák a sok szemeteiteket, és belőlük is sikertelen, ostoba, életképtelen nyomorékot csináltok. Csak, hogy másnak is szar legyen. Na ez a baj. Undorítóak vagytok.


Azt meg, hogy miért is teljesen értelmetlen a nők versenyszidása, már el se magyarázom, mert nem vagytok képesek felfogni.

2013. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szeretnem nem szabad a nőket, mert rossz néven veszik, ha egy ronda férfi érez valamit irántuk, szidnom se szabad őket, akkor mit szabad? :)
2013. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Értelmesnek lenni? Ha nem megy, akkor csendben maradni.
2013. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én értelmes vagyok, reálisan látom a dolgokat. Eddig akárkinél akárhogy próbálkoztam, mindig ráfaragtam, majd akkor hinni fogok az ilyen mesékben, hogy elég egy kis odafigyelés, önbizalom, humor stb stb. hogy másképp álljanak hozzám a nők, ha velem is megtörténik, amíg ilyesmi nem történik, márpedig nem történik, addig számomra ez csak kitaláció.
2013. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

"Persze a lányoknak nincs ilyen problémájuk. Nekik csak állniuk kell az ostromot és kiválasztani, aki...."

Hihetetlen mértékben sértő dolog ilyesmit írni. Nagyon nagyon felbosszantott és több mint valószínű, hogy a többi nő/lány is így van ezzel.

Először is egy lánynak valamivel azért több társadalmi normának kell megfelelnie. Tőle elvárják, hogy mindig ápolt, illatos, csinos legyen. Rengeteg munka van abban, hogy egy adott nap mit vegyen fel, hogyan simkeljen, vasaljon, vagy göndörítsen és még sorolhatnám.

Másodszor, ha a lányok dolga csupán a választás, akkor miért vannak szingli csajok? (most nem a csúnyácskább egyedekre gondolok, mert az ő helyzetük még bonyolultabb)Ez most kb úgy hangzik mintha nekünk nem lennének érzéseink és csak úgy külső alapján ráböknénk egy, az általunk legvonzóbbnak tartott "ostromlóra", az meg csettintésre ugrana. Ha ez valóban így volna, a férfitársadalom eláshatná magát.

Harmadszor pedig lehet, hogy ez kegyetlenül hangzik, de maradjunk a realitás talaján. Egy 4-es férfinak vajmi kevés esélye van egy 8-as nőnél, és ez fordítva is igaz. Ezt nem én találtam ki, a társadalmunk sajnos ilyen felszínes. Persze vannak kivételek, de a számuk igen elenyésző. Szóval hacsak nem rendelkezel különleges karizmával, javaslom, hogy a saját súlycsoportodon belül keresgélj ahelyett, hogy az elérhetetlenről ábrándozol. Valószínűleg akkor kevesebb csalódásban lenne részed.

2013. nov. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Állítólag átlagos külsőm van,amit nem hiszek el, na mindegy, annak idején hozzám illő nőknél próbálkoztam, az se jött össze. Ennyit erről.
2013. nov. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A #18-as hozzászóló kicsit álszent lehet, mert egy 8-as lánynak nem 8-as pasi kell, hanem 9-es vagy 10-es és még az se elég neki, mert neki másnak is kell még lenni a tarsolyban. Attól még, hogy jól néz ki egy srác, nem nagyon lesz átlagosnál jobb kinézetű barátnője. Ez a baj veletek, hogy felszínesek vagytok.
2013. nov. 2. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!