Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha a sokadik önsajnáltató kérdést teszem fel ma az álszent, nagyigényű nők miatt, ezt miért csinálom (tudat alatt), segíthet nekem valamiben és miért zavar másokat?

Figyelt kérdés
Tudtommal azért van ez az oldal, hogy kérdéseket tegyünk fel és aki akar az válaszol.

2013. nov. 1. 22:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Khm...csak szólok, hogy az álszent kifejezés olyan emberre használandó, aki saját magát, vagy a cselekedeteit jobbnak tünteti föl és nincs tisztában önnön hibáival. Semmi ilyesmit nem tettem. Általánosságban írtam a társadalomról és nem pedig magamról.

De tényleg, egy csöpp igazságot sem találtál a korábbi válaszomban?!

És mi a baj az átlagos kinézetű lányokkal? Ha a 9 10-esek r*bancok, akkor megéri egyáltalán próbálkozni náluk?

Hogy a legelső kérésedre is válaszoljak: semmi baj nincs, az önsajnáltató kérdésekkel. Azáltal, hogy sok hasonló gonddal küszködő sorstársad válaszol, nem érzed magad annyira egyedül a problémával.

Csak még egy kérdést hadd engedjek meg magamnak(és becsszó, hogy nem szekálásból): te nőgyűlölő vagy? Vagy akkor mire föl ez a sok sztereotípia az ellenkező nem irányába? (bocs, tudom két kérdés lett)

2013. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!