Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Egyáltalán van-e jogom hozzá?

Figyelt kérdés
23 éves egyetemista vagyok, végzős. Jelenleg ahol lakom, van egy szomszédom, aki egy 38 éves anyuka, elvált, és 2 gyerekét neveli (7 és 4 évesek a srácok). Többször beszélgettünk egész hosszan, néhányszor együtt is kávéztunk, nagyon egy hullám hosszon vagyunk. Sőt többet kezdtem el érezni. Amikor látom a munkából hazajövet fáradtan, legsivesebben magamhoz ölelném, és el sem engedném. Este, amikor lefekszem arra tudok gondolni, hogy milyen jó lenne érezni ahogy lélegzik, ahogy mellettem dobog a szíve. Viszont ilyenkor mindig arra gondolok, hogy egy taknyos 23 éves gyereknek van-e joga felborítani egy ilyen csodálatos nő életét, aki már sokkal több mindent látott mint én és már egy kialakult élete van. Vajon van-e jogom elvenni a gyerekektől a reményt, hogy a szüleik újra együtt lesznek? Miért ilyen nehéz ez? Mi lenne a legjobb, ha odaállnék és elmondanám ezt, akkor is ha mindkettőnknek ezzel fájdalmat okoznék, vagy minél előbb költözzek el? Mindkettő nehéz lenne, mert elképesztően szeretem, szerelmes vagyok belé. Néha olyan erősen rám törnek az érzések, hogy sírni tudnék. TI mit tennétek a helyemben?

2018. jún. 13. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Van jogod. Az más kérdés, hogy nem lenne hosszú életű a dolog, mert láthatóan még egy naiv álmodozó vagy. Hány komoly kapcsolatod volt eddig?
2018. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
A jogod megvan, a kérdés, hogy ő mit gondolna az egészről, meddig engedne téged. Kapcsolat ebből szerintem nem lenne (a kérdésed alapján a 3. fia lennél, nem a férfi, akire támaszkodhat), max. összejárnátok időnként összegyűrni az ágyat.
2018. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

a nagy romantikus álmodozások közepette kalkulálj be olyan életképeket is, mikor épp a fejeden ugrál a 2 kisgyerek, és együtt kell élned velük életvitelszerűen.


meg olyanokat, amikor a fizetésed nagy része elmegy a gyerekekre, meg a közös háztartásra.


olyan hétvégéket, mikor csak pár percet tustok együtt lenni kettesben, mert ott vannak a gyerekek.

olyan éjszakákat, mikor a nőnek nincs kedve szexelni, mert lestrapált, fáradt.


az a baj, hogy kevés racionalitás van a könnyes ábrándjaidba.


ugyanis, ha összejönnétek, te kvázi családfő és ennek a 2 apró gyereknek a kvázi apja lennél.


mert bár van biológiai apjuk, de a hétköznapokban rád lennének utalva.


és szerintem 23 évesen nem biztos, hogy anyagilag, lelkileg érett vagy arra, hogy hirtelen egy család a nyakadba szakadjon.


és az sem biztos, hogy 7 év múlva, mikor a párod már 45 lesz, te meg még csak 30, ugyanannyira sírhatnékod lesz tőle, annyira szerelmes leszel belé.

2018. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Szia! A holgy elvalt, igy nem te lennel az, aki szetszedi ezt a csaladot. A gyerekek valoszinuleg hamar elfogadnanak. Nekem tobb ismerosom, rokonom idosebb novel jar es nagyon jol mukodnek ezek a kapcsolatok. Szerintem erdemes lenne kozeledned a holgyhoz, bar talan ne rohand le ilyen erosen az erzeseiddel, csak ovatosan probalj kozeledni es kideriteni, hogy neki is tetszel-e. Sok sikert! 27N
2018. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Ja es a fenti valaszra regalva: barkivel jarsz is, ha gyerekeitek szuletnek, ugyanebbe a helyzetbe fogsz kerulni. Marmint gyerekek ugralnak a fejeden, draga a haztartas es faradt a no a szexhez. Szoval ez nem ellenerv :D Igy legalabb mar rovidebb ez az idoszak.
2018. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

"Marmint gyerekek ugralnak a fejeden, draga a haztartas es faradt a no a szexhez. Szoval ez nem ellenerv."


van már saját családod??


mert ez igenis ellenérv, kérdezz meg bárkit, aki már próbálta.


pláne úgy, hogy a kérdezőnek nem a saját gyerekei ezek, és nem járta be azt a klasszikus utat, amit más a párjával bejár a családalapításig, neki szó szerint nyakába szwkafna az egész, nem pedig fokozatosan készülne fel rá.


plusz kérdező azzal is számolj, h. közös gyereked nem biztos, h. lenne ezzel a nővel.


mert mire odáig juttok, a nő már kifuthat az időből, így is mindjárt 40.



érdemes kicsit földhözragadtabban, racionálisan, észszerűen gondolkozni, mert a szerelem 2 év után alábbhagy vagyelmúlik, és akkor is ott lesznek ezek a gyerekek és a családi élet minden kihívása, és akkor is még nagyon fiatal leszel 25 évesen, de már egy 40 körüli ember életét éled majd, azokkal a kötelességekkel és elvárásokkal.

2018. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Én sem hinném, hogy a kapcsolatotoknak nagy jövője lenne, de ezt döntsétek el ti ketten!

Ha úgy érzed, erre van szükséged, mondd el neki. Ha nem teszed, talán egész életedben fogod bánni.

2018. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Sok ponyvaregényt olvasol. A valóság nem ilyen. Hallgathatod a légzését szívverését, de mellette mást is kell.

Sorra betegek a gyerekek, jön a foga, egész éjjel sír, rosszat álmodik, lázas, otthon kell ápolni. Így hamar elmúlik a nagy szerelem.

Aztán jön egy másik fiatalabb, szebb, okosabb, gondtalanabb nő akibe szerelmes leszel.

A gyerekek elveszik a második apukájukat is, a nőt otthagyod ahol volt.

Szerintem gimis lányokkal romantikázz, nagyobb eséllyel lesz belőle hosszú távú kapcsolat.

2018. jún. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Próbálkozz be nála!
2018. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!