Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, szeretem, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, szeretem, de ő csak a barátom?

Figyelt kérdés
Klisés, bizonyára unalomig járattatott kérdés, ami talán a " tini " kategory-ba mehetne igazán, mert mindketten fiatalok vagyunk. Én 18 éves, a srác 22. 2 éve ismerjük egymást, jó barátságot ápolunk annak ellenére, hogy teljesen különbözünk. Én kissé pesszimista vagyok, túl komoly,gyakorlatilag ő volt az, aki megmutatta, hogy az életet lehet élvezni is, nem árt kimozdulni se, én oedig szintén ott voltam/ vagyok neki ha fa**ágot csinál, vagy túl lazán vesz valamit. Eddig bármiről simán elbeszélgettünk de mostanság valamiért jobban kezdett érdekelni mi van vele, összeszorul a gyomrom , ha arról beszél,vissza akarna menni az exéhez,és ilyenek. Legszívesebben ráütnék a fejére és lekapnám azzal hogy: " Istenem, vedd már észre hogy ez a lány odavan érted, tényleg...!" De félek megtenni, mert ez nem olyan dolog, amire csak úgy legyint az ember egyet, legalábbis nálam nem. Viszont kicsit " elemeztem" az ő viselkedését is, s azt vettem észre, ha más pasikkal beszélek pl haveri kőrben, mindig " elvonszol" kb egy mondvacsinált indokkal az orra alatt ( mintolyan: " gyere igyunk valamit" " fáj a fejem, nem megyünk máshova?") aztán meg nem győzi hangoztatni, hogy az adott pasas mennyire szemét ....., de a miértre nem kaptam sose választ. Amikor egyszer rákérdeztem, féltékeny-e, egyszerű nem volr kíváncsiságom jutalma... És eléggé feldühített. Ez tipikus pasilogika? Ergo, érdeklem én is csak " ciki" lenne megmondania? Megérheti kockáztatni egy jó barátságot így...? Tudom, " te barátod, te ismered" de azért szívesen várok tapasztalatokat, ötleteket.

2018. jún. 13. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A leírtak alapján még meg is érheti. Látszólag neki sem vagy közömbös. Szóval hajrá. Amúgy nincs olyan, hogy pasi logika.
2018. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig* volt*
2018. jún. 13. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez az eset, amiből akár lehet is valami. Kezdj el egyre intenzívebben, de finom jeleket küldeni... Nem kell ráborítani a szerelmet😀. De szerintem becserkészhető. És valóban nincs pasi logika... Olyat ne is keress. Nyilván az a rizikó benne van, hogy ha nem jön össze, akkor elveszítheted mint barátot...
2018. jún. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett belőle azóta? :)
2018. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!