Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megjelent a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjelent a volt barátom Görögországból, de én már mással járok. Rájöttem, hogy még mindig szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 éve beleszerettem a görög lakótársamba, akivel fél évig együtt éltem kint. Amikor hazajöttem, megcsalt, majd szakított velem arra hivatkozva, hogy neki nem megy a távkapcsolat. Össze voltam törve, de nem tudtam elfelejteni. Utána még néhányszor meglátogattuk egymást és bár azok a napok csodásak voltak, ő sosem akart többé kapcsolatot. Nekem ez nagyon fájt, de próbáltam elfelejteni és ezért jó ideig nem is beszéltem vele, majd összejöttem a jelenlegi párommal, akivel boldog vagyok már egy éve és éppen készülünk összeköltözni. Viszont múlt héten megjelent a görög exem Budapesten és találkoztam vele. Elmondta, hogy élete egyik legnagyobb hibája volt velem szakítani. Bennem felkavarodtak a régi érzések és bár rájöttem, hogy még mindig szeretem, nem tudok benne megbízni. Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? 26/N
2016. dec. 19. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jó nagy szarban vagy az biztos :D
2016. dec. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldog vagy a jelenlegi pároddal, gondolom, benne meg is bízol. És van egy régi, aki megcsalt, és eze után még ő dobott ki. Tényleg kérdés?
2016. dec. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A mamával vótam Görögországban

2-en aludtunk egy szobában

Fölöttem a nap, én lent a tengerben úsztam,

A nudistrandon a homokba vonalat húztam

A mama meg napozott, rodoszi szörny volt,

Én meg csak úgy kerestem, merre van a szörpbolt

Metaxa meg ouzo, ez ott a szeszük,

Szőrös arcú görög lánynak a csúnyája de szűk



Ooooo (muszaka) Görögorszáááág (zaziki)

Magyarok gyarmata (Olympus)

Nyáron ott pihen túristáink garmada (hepatitisz)

Ooooo Görögorszááááág (Ikarusz)

Magyarok gyarmata (Vangelis)

Nyáron ott pihen túristáink garmada



Csajoztam a beach-en, löktem a jó dumát,

Úgy gondoltam, felszedhetnék egy-két magyar bulát

Csak az volt a gáz, ha arra jött a mama,

Messzire érződött naptejének szaga

Fenyő volt a naptej, az oroszoktól vette,

30 éve annak, hogy a szekrénybe tette

Be is szólt a Mutter - Gyere haza gyerek,

Leégett a combom, kenjél rája tejet


Vóttak ám programok, fakultativ túra,

Szirtaki meg b*ziki, dőt ám a kultúra

Elmentünk egyszer a nagy Meteorákba,

A szerzetesek bennünket elküldtek a rákba

Nagy volt ám a szigor, csöndbe köllött lenni,

Gondoltam, hogy beugrok a büfébe enni

Benyitok az ajtón, egy gyros az álmom,

Ott ült egy pópa és matyizott az ágyon, tyááá...


Jó volt azé' Görög, mama szerint óccsó,

a Balaton az drága, igazam van, kancsó?

Az utazás hosszú, éjszaka a buszon,

Esszük a pogácsát, a fasirtot unom,

A sofőr miatt ordít a lakodalmas zene,

Ha itt lenne a surranóm, fejbe rúgnám vele

Jövőre mégis csak Görögbe megyünk,

Fél Magyarország ott nyaral velünk, yesss


Muszaka, Zaziki, Hepatitis, Bronchtitis,

Vangelis, Olympos, a buszunk meg Ikarusz

Yee, yeeaah

A buszunk meg Ikarusz

Yee, yeeahh

A buszunk meg Ikarusz


Muszaka, Zaziki, Hepatitis, Bronchtitis,

Vangelis, Olympos, a buszunk meg Ikarusz

Yee, yeeahh

A buszunk meg Ikarusz

Yee, yeeahh

2016. dec. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rágódj még egy kicsit ezen a szituáción, én a következőt tenném:


1, mivel a leírásodból egyértelmű, hogy a jelenlegi párodat nem szereted, függetlenül a végkimeneteltől, vele szakítanék mindenképpen, akárhogy is alakuljon.


2, mivel megcsalt a görög exed, 10x is átgondolnám. Egyszeri eset volt? Fiatal volt, meggondolatlan? Változott a személyisége? Idősebb korban tudod az aki egyszer megteszi... De ezt neked kell mérlegelned :

a, ha változott az exed, őszintén megbánta, és kitartóan próbálja bizonygatni (ritka mint kakában a vitamin) adnék a dolognak egy esélyt. Egyet.

b, ha nem tudsz benne megbízni: élj továbbra is boldog életet, hiszen azt nem más hozza meg számodra. De ismerkedj másokkal, ne zárkózz el az új lehetőségek elől.


Remélem segítettem.

2016. dec. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as:köszi a rokker zsótis szövegért,feldobtad az estémet!

Kérdező,te is a legtöbb pasi hibájába estél,hogy búfelejtőnek összejöttél mással.Ez nem megoldás!!!!Ha meg akarod vakartatni magadat alul,akkor oldd meg alkalmikkal,de mást ne áltass!A helyedben megmondanám az aktuális lovagnak,hogy nincs összebútorozás.Igaz,elpazarolt rád 1 évet tök potyára,de ha meg összeköltöznétek,csak tovább nyújtanátok,mint a rétes tésztát.Én max. egy búcsúszexet bevállalnék az egykori különbejáratú negyedistennel-félisten csak Héraklész lehet- ,akivel semmi baj se volt,csak a hűséget nem ismerte.Utána kipanaszkodnám magamat a barátnőmnek,mekkora szemét volt a Jorgosz és az ilyen disznó dögöljön meg az anyja szoknyája alatt-legtöbb görög muki ott lakik,ha csak nem házasodik.De ez lehet 40 év is,vagy több-.És ne kezdj el senkit se áltatni,mert mindenki megérdemli hogy olyan párja legyen,aki tényleg őt szereti.

2016. dec. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okos masok karan tanul, az ostoba a sajatjan sem. Ne legy ostoba, a pasit most sem erdekled jobban, csak rajott a nosztalgikus kangörcs.
2016. dec. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!