Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem már nem szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem már nem szeretem a barátom. Mit csináljsk?

Figyelt kérdés
Régebben teljesen odáig voltam érte.Szinte mindig csa õ rá gondoltam.ròzsaszinbe láttam kb a világot de már egy ideje nem èrdekel.elhidegultem eltávolodtam tolle pedig szeret engem es elkényeztet es mindent megad nekem.De valami megváltozott bennem.
2018. máj. 18. 06:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szakíts, ha bírsz
2018. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Légy korrekt, és mond meg neki, majd evezz más vizekre.Ennyire egyszerű.
2018. máj. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
lépj tovább, szakíts, ez nem is kérdés
2018. máj. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk mondd el neki, és szakíts?
2018. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondold át az egész kapcsolatot, lehet hogy csak az történt, hogy ha a kezdeti vágyódás megkopott egy kicsit beleragadtatok a monotóniába, ugyanis "a szerelemnek múlnia kell"... Aztán a többi a te döntésed kell legyen.
2018. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat lehetséges hogy ez történt
2018. máj. 18. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 2 évig voltam együtt a volt barátommal. Az első év olyan volt mint amit leirtal, rózsaszín köd, szerelmem stb. De aztán egyre csak azt éreztem hogy nem szeretem, unatkozok vele, nem hiányzott. Attól függetlenül higy ő nagyon szeretett engem meg mindent megadott, nem ő volt nekem az igazi. Nem tudtam olyan jókat beszélgetni bele, amire vágytam. 1 évig húztam a szakítást... De hidd el, hamarabb kellett volna. Szerintem szakíts, ha ezt érzed. Úgysem tudnád elkepzelni vele a jövőt, nem? :D
2018. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De igen el tudom vele képzelni a jövöm es meg kérte a keze es akar gyerekeket családot velem es en is erre vágyom de kicsit már el laposodott a kapcsolatunk ugy érzem.
2018. máj. 18. 12:52
 9/11 he84 ***** válasza:
Akkor próbálj rájönni miért nem szereted őt már annyira és keress rá valamilyen megoldást, ami egyikőtöknek se fáj annyira. Bár hogyha te is szeretnél vele családot, meg gyereket is, akkor vele kéne maradnod. Beszéljétek meg őszintén a dolgokat és bármi is lesz, legalább barátok maradjatok, ne njen ezért tönkre minden, főleg ha nem is kaptatok össze nagyon és rendszeresen se.
2018. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Helyre lehet hozni.

Mi hiányzik? Mitől más eddig mint most? Valami más, csak a kérdés az hogy mi változott meg. Beszélgess vele erről

2018. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!