Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem vagy már meguntam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem vagy már meguntam ezek alapján?! Nem tudom eldönteni. Többi lent.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már 4 éve vagyok vele együtt.

Hetente 3-4 napot alszom vele. Ő külön albérletben lakik egyedül 23 éves(F) , én még szüleimmel 21 éves (L)

Sokszor úgy érzem mikor már a második nap alszom nála unom ha vele vagyok, nem szeretek annyira hozzábújni, idegesít ha mondja hogy nem törődöm annyit vele, bujjak hozzá többször, mert szerinte nem mutatom ki eléggé, de én úgy érzem igen, nem érti meg....

Amikor elmegy haverjaival és egyedül hagy az albérletben felszabadultabban érzem magam, mintha boldogabb lennék, amikor meg velem van nyomotthangulatú vagyok.

Amikor hozzábújok néha olyan jó, de ha többször oda jön akkor már idegesít, reflexből mondom neki hogy hagyjál már..... Pedig nem akarom megbantani, egyszerűen így jön,

Pl fogatmostam, akkor hátulról megölelt engem, és, rögtön rávágtam hogy hagyjon békén....

Nekem ez tul sok.

Ő már mondta ia nekem h érzi hogy meguntam, és látja rajtam h nem szeretem.

Nem tudom mit tegyek....

Amúgy szex az nagyon jó vele, meg mikor hozzámér és megfogja a kezem, ölelkezve alszunk el.... Az is nagyon jó, csak ezt nem értem.


Az is zavar hogy sokszor meggyanusít hogy biztos mas kell már nekem, vagy pasizom,mikor nem vele akarok találkozni. Vagy amikor suliba vagyok mondja amikor felhiv, ne pasizzal.....

Amikor nála vagyok az albérletben kikapcsolja a wi-fit hogy ne telefonozzak, és csak vele foglalkozzak.

Idegesít hogy ennyire bizalmatlan, és szóltam neki. Ugyanugy folytatja....

Mit tegyek?!....



2018. ápr. 12. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! A problemad az hogy 17 eves szinten ragadtal.
2018. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifulladt a kapcsolatotok. Úgy gondolom ideje mást keresnetek. Ő nem bízik benned te meg már nem vágysz a társaságára. Egyik a másikat indukálja, idővel már nem fog "merni kiengedni" te meg attól is a plafonon leszel ha levegőt mer venni.
2018. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy neked alapból más az igémyed? Az ilyen ölelésekre,bújásra stb gondolok. Van akinek sokkal több kell valakinek fele annyi is bőven elég. Vagy ez csak újabban fordul elő?

Egyébként azzal én is egyet értek hogy nem biztos hogy érdemes ezt továb folytatni.

Mind a ketten nagyon fiatalok vagytok, felesleges megrekedni egy rossz kapcsolatban. Vagy egy olyanban ami kezd rosszá válni. Márpedig a tiétek kezd.

2018. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is erre gondoltam hogy kezd kihűlni, és már szinte nem is szeretem őt....

Még átgondolom....

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. ápr. 12. 19:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Bújósabb voltam, nemrég váltam ilyenné.
2018. ápr. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!