Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem lehet az enyém, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet az enyém, hogy törődjek bele?

Figyelt kérdés

Vaagy harcoljak érte?

Van jó megoldas?

Látom, hogy szeretné,mégis visszautasít.

voltatok már így?



2018. febr. 25. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben a történet?
2018. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

megismerkedtünk, találkozgattunk hónapokig. Közben más fiú is csapta neki a szelet, őt választotta. :(

Mindig kedves voltam vele.

2018. febr. 25. 22:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem sokat tettél azért, hogy elnyerd a szívét, talán azért utasít vissza mert labilis, úgy érzi nem kell neked eléggé.
2018. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy törődj bele. Az én reakcióm erre a helyzetre automatikusan az, hogy nem erőltetem rá magam arra, aki engem nem akar. Mit akarnék olyantól, aki engem nem akar, és harcolnom kell érte? Tudod a párkapcsolat egy kétszemélyes biznisz, szóval nem elég, ha csak az egyik fél szereti és akarja a másikat.
2018. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Harcolj!!! Ki a kardodat és nyisszanytsd le a fejét! Harcolj! (KI a fészkes fene ellen akarsz te harcolni ha már a meghoditása/elcsábitása nem jut eszedbe?)
2018. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

rossz volt az alkalmazott taktika.

máskor több határozottságot és nagyobb célratörést kell mutatnod.

mert ha hónapokig találkozgattál vele,akkor esélyed az volt bőven,mégsem éltél vele.

eltökölted,elpipogyáskodtad.

ezen nincsen mit harcolni.

ezt úgy tudnád helyrehozni ha sikerülne összehozni egy utolsó talit,ahol sikerülne lefeküdnöd vele és úgy megdugnod,hogy elélvezzen.

ezzel bizonyítanád,hogy mégiscsak ffi vagy,nem pedig egy kedves tesze-tosza picsogó.

akkor meg lenne az esélye,hogy mégis téged választana.

minden más halálra ítélt terv ebben a szakaszban már.

2018. febr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engedd, had menjen.

Fogadd el.

2018. febr. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Látom, hogy szeretné,mégis visszautasít"


A saját érzéseidet vetíted ki rá. Ő nem szeretné, különben hidd el, nem utasítana vissza, nem választotta volna a másikat.

2018. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!