Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek küzdjek érte vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek küzdjek érte vagy törődjek bele, hogy nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés

(Kicsit hosszúra sikerült de aki veszi a fáradságot, végig olvassa és még normális választ is ír, annak köszönöm szépen.)


19/F vagyok és van egy lány az osztályomban(nincs most barátja)akivel nagyon jól elvoltam, sokat hülyéskedtünk és nevettünk.


Pár nappal később azon kaptam magam, hogy mindig rá gondolok de eleinte magamnak sem akartam bevallani, hogy menthetetlenül belezúgtam. Később már le se tagadhattam volna, mert egyszerűen attól jó kedvem támadt ha csak rá gondoltam.

Úgy éreztem, hogy én sem vagyok közömbös a számára, mert nagyon sokat mosolygott rám. Nevetett a bénább poénjaimon is, sokszor hozzám ért különösebb ok nélkül, odajött hozzám beszélgetni, kereste a társaságom.

Egy idő után viszont már túl nyilvánvalóvá vált, hogy szeretem és akkor hirtelen megváltozott, került engem. Még aznap beszéltem vele és konkrétan "szerelmet vallottam" neki. Viszont ő nem szeretne többet tőlem, csak barátkozott.

Nagyon rosszul vagyok azóta, mert ilyen különleges lánnyal még nem találkoztam, ő volt az első akinél az éreztem, hogy az életemet is le bírnám élni vele. Bármit megtennék azért, hogy viszont szeressen.

Az érzéseimben biztos vagyok, nem holmi fellángolás. Egész nap rá gondolok, alig birok enni, este pedig nem megy az alvás de ha mégis sikerül elaludnom rémálmaim vannak, már-már hangokat hallok. Azt hiszem beleőrülök ha nem lehetek vele.

Annyiban maradtunk hogy próbáljuk tartani a jó viszonyt de én képtelen vagyok beletörődni, hogy csak barátok lehetünk.

Szerintetek küzdjek érte vagy próbáljam meg inkább elfelejteni?


2012. dec. 14. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha így érzel, küzdj!!!!!
2012. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bele kell törődni, ha visszautasított, csinálhatsz bármit, az már maximum csak erőltetés lenne. Nekem is volt ilyen, 2 év volt kiheverni, azóta eltelt még két év, volt pár kalandom, mégis éjjel megint vele álmodtam...
2012. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Probáld meg elfelejteni. Már csak azért is mert osztálytársaknak nem igazán jo egymással kezdeni. Ott nincs megfelelö lehetöség sem az együttlétre, sem az összezördülésre, szakitásra.
2012. dec. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát... huhh mit nem adna egy lány ha valaki így szeretné. bár azis benne van hogy nem mind1 ki szereti ha véletlenül beleestél a barát zónába onnan nehéz kimászni. talán azt javasolnám kérd meg hogy tegyen veled egy próbát. Ha belemegy ne ötsd rá az egész SZERETLEK jaj de jó egy randi érzéseidet. Csak legyél laza, azért ne legyél olyan mintha csak barátkoztál. ha viszont visszautasít akkor kétlem hogy lenne más megoldás mint a feledés.:S 17/L
2012. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az osztálytárs probléma hamarosan megoldódik, mert bizonyos okok miatt itt fogom hagyni a mostani iskolám. Nem egy városban lakunk de a találkozással nem lenne baj, mert annyira nem lakik messze.

Viszont ha ő tényleg nem érzi kicsiny szikráját sem a szerelemnek akkor nincs mit tenni.

Nagyon sajnálom, mert még soha nem szerettem így senkit sem.

2012. dec. 14. 17:40
 6/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok és tanácsok, ha megpróbálom elhívni valahová és esetleg ad egy esélyt akkor hogy kellene viselkednem? Még sosem voltam ilyen "szánalom randin".
2012. dec. 14. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok mindenben magamra ismertem ebben a kis részletben,igaz nekem nem osztálytárs,de ugyan így érzem a dolgokat ahogyan Te,miszerint megőrülök ha nem lehetek vele.Én harcolok érte még mindig,egyszerű oka van:szeretem.Amíg nincsen barátja nem fogom feladni szinte 100%:D Szerintem amíg szabad,addig nyugodtan próbálkozhatsz,akár utána is,csak akkor már tényleg minimális az esélyed.Sok sikert:)
2012. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!