Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ne törődjek a "nyilvánossággal"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne törődjek a "nyilvánossággal"?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú az osztályban, de nem annyira eget rengetően csak kicsit. Szóval tetszik ez a srác és elég menő vagyok az osztályban és így vannak dolgok amit nem fogadnak el tőlem. Ez is egy ilyen: ez a fiú jól néz ki csak nem nagyom szereti senki mindenki le fúújozza ha szóba hozza valaki. Nem tudom mit csináljak, ne törődjek a nyilvánossággal?

2012. dec. 4. 15:09
 1/8 bumbi02 ***** válasza:
0%

Gratulálok a jellemedhez. Azért mert mások nem szeretik, ezért ez már benned kérdéseket vet fel, hogy akár csak kavarjatok-e. Az egy dolog hogy menő vagy, de emberileg nem sok.


Kérdésre is válaszolván: ha már ilyen kérdéseid vannak, amikre gyakorikérdéseken keresed a választ, akkor hagyd békén inkább azt a srácot, mert úgyse lenne semmi komoly abból.

2012. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon kevés ember véleményére adok, és ők olyan emberek, akik tiszta szívből szeretnek engem. Ne foglalkozz velük szerintem. Csak irigykedik a többi.
2012. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lehetsz több mint 14.. de engem sose érdekelt mások véleménye..
2012. dec. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell szidni szegényt, még gyerek, ilyenkor fontosabb a "nyilvánosság", a menőség.


Ne foglalkozz a nyilvánossággal, mert pár év múlva semmit sem fog jelenteni. Ha tetszik a srác, akkor menj rá.

2012. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bumbi02 ***** válasza:

Nem kell szidni szegényt, még gyerek, ilyenkor fontosabb a "nyilvánosság", a menőség.


Engem már 10 éves koromban se az irányított a barátkozásban, hogy ki mennyire elfogadott része az adott közösségnek. És gondolom a kérdező nem 10 éves.

2012. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majd szépen kiegészítitek egymást. Ő lent van, te meg fent. Jó lesz! Csináld!!! :)
2012. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Emberek ***** válasza:
engem nem érdekelne a helyedben a többiek véleménye. én is voltam ilyen helyzetben, de az osztálytársaim egy idő után megszokták, és nem törődtek vele. te meg nem törődj azzal, hogy az elején ezzel fognak téged "szivatni"
2012. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akkor, ha olyan menő vagy, mi lenne, ha arra használnád, hogy kiállj a srác mellett??

Legalább akkor jobb lennél emberileg.

2012. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!