Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok emiatt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok emiatt? Vagy törődjek ebbe bele?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt barátommal. munkahelyen ismerkedtünk meg még nyáron. aztán elkezdtünk beszélgetni és végül összejöttünk. első hónap maga volt a mennyország. találkoztunk rendszeresen, ha meg nem akkor megvárt vagy odajött elém munka után. szép sms-eket irt, felhívott csak úgy. aztán minden szépen lassan lecsökkent. ma már ott tartunk h ha kérem h irjon vmi szép sms-t az a válasz h már mindent leírtam, meg jaajj nem tudok. de ez lenne a kisebb gond. a nagyobb az az h szinte alig akar találkozni. mintha nem is érdekelné h együtt vagyunk e vagy nem. állítása szerint szeret és amikor (nagy ritkán) együtt vagyunk kicsit érzem is. de amikor ezt megpróbáltam vele megbeszélni h nekem több találkozásra és együtt létre lenne szükségem (nem 1,5 hetente egy fél nap) meg h én akit szeretek azzal minél több időt akarok együtt lenni. erre azt mondta h ő sajnos nem ilyen. ahha. ok. 3. személy tuti nincs a képbe hiszen ha nem dolgozik akkor otthon alszik. még horgászni sem jut ki mert inkább alszik. tudom h megértőnek kellene lennem és az is vagyok egy szintig. de az h amikor ráérne mert mondjuk 3 napig nem dolgozik és megkérdezem h talizunk e akkor azt mondja h háát majd meglátjuk -.-" ez a halálom. meg én suliba járok, mellette dolgozom (ott ahol ő) és úgy érzem ha munka közben nem találkoznánk akkor akkor tényleg csak 1,5 hetente látnám. Nem tudom mit csináljak. Viseljem ezt el vagy szakítsak? Szeretem tényleg. Nagyon de így ez nagyon nem jó. Ti mit tennétek?


én 19/L ő 22/F


2012. dec. 3. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
mondd meg, h adsz neki fél évet, h változtasson, ha nem, akkor csá:D
2012. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mostani élettapasztalatommal hagynám a búsba! Ez ha az elején ilyen nyögvenyelős, később se lesz lelkesebb a pasi, sőőőt! Te viszont egyre jobban beleszeretsz majd, de mindig hiányérzeted lesz, mert ő nem lesz oda érted. Nem jó, nagyon nem.
2012. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de az a röhej h ő volt az aki nagyon nyomult utánam nagyon sokáig.. most meg ez van :/
2012. dec. 3. 18:11
 4/9 Sally06 válasza:
Egyértelműen szakítás! Te is tudod. Azért írtad így. Több oda figyelést ígényelsz és ez normális. Keress olyan srácot aki megfelel. Felesleges húzni.
2012. dec. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előtte azért mégiscsak beszélj vele....
2012. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem meg tudna változni. ne szakíts csak próbáld megértetni vele h mi van... mondjuk egysze amikor alszik menj át te is aludni és összebújva beszéljétek meg...
2012. dec. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre,hogy nem érdekled.....

"hát,majd meglátjuk....."

Ez milyen duma,ha szeretne,illetve lenne kedve ahhoz,hogy találkozzatok,akkor nem így beszélne!

Meg 3 napból 1-et nem tud találkozni veled?

ha könyörögni kell neki,ahhoz hogy találkozzatok,az már rég rossz

2012. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze. Látszik mennyire szeret, csak nem mondja ki hogy "látni sem kíván"
2012. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Voltam én is fiatal,ha egy lánynak azt mondtam,hogy "majd meglátjuk",akkor kb azt jelentette nálam,hogy "nem igazán vagyok ráhangolódva,kérlek ne erőszakoskodj!",rájöttem hogy nem akarok vele járni,csak még őrlődtem egy kicsit,mert mindig nehezen szakítottam
2012. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!