Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítanátok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítanátok? Mit tennétek? Hogyan tennétek? Egy olyan férfival aki ráadásul nagyképü?

Figyelt kérdés
sziasztok! Tudom hogy szakítanom kell a párommal,már nagyon sokszor visszatéreő problémáról van szó,ami újra és újra megismétlődik.A baj az,hogy Én eddig sosem tudtam igazán elhagyni mindig hagytam egy kiskaput nyitva,még akkor is amikor már nagyon nem kellet volna, nem szabadott volna,körülöttem barátok akik tudtak ezekről a problémákról,és elmeséltem hogyan viselkedik a párom velem, hányszor megalázott helyzetbe hozott, és Én eltürtem és megtudtam valahogyan bocsájtani neki.Tudom hogy egy nagy barom voltam!!De ma maradt egy lehetőségem arra hogy megtegyem azt amit már régen megkellett volna hogy szakítsak vele. Az a helyzet,hogy ma is történt egy olyan beszélgetés a párommal,hogy nagyon rosszul esett megint amit csinált,ráadásul megtette annak ellenére,hogy nem rég kezdtük újra a kapcsolatunkat,és most nagyon belátom,hogy ez így nem mehet tovább, és véget akarok vetni ennek az egésznek.Ő nem tudja,hogy ma amikor jön hozzám,arra készülök,hogy elküldjem végleg szakítani akarok vele,de nem tudom hogyan? Mert ha mondjuk nem is érdekli,hogy szakítani akarok vele,akkor is hogyan lehetne benne is egykis rossz érzést okozni,hasonló fájdalmat mit amit nekem okozott? Mert eddig az volt,hogy nagyon nagyképüen úgy volt a szakítással,hogy mivel Én nem voltam olyan durva és érzéketlen mint Ő eddig csak úgy volt hogyha szakítani akartam,hogy normálisan tettem.De nem érdemli meg,nagyon nagyon bunkó dolgokat tesz,olyat hogy akinek csak egy picit elmesélek belőle elvannak képedve,hogy ezek után hogyan tudok vele lenni? Hogyan szakítsak úgy vele,hogy egy picit Én is megtörjem a szarvát egy nagyképü önelégült nagyon helyes pasinak tartom magam féle stílusu embernek. Köszi nagyon mindenkinek ha tudtok valahogyan segíteni.
2012. nov. 10. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak pakold ssze a cuccait amik nálad vannak és add a kezébe hogy vége,ennyi volt.

Aztán ne keresd,éld az életed,bulizz,pasizz,ami jól esik,legyél boldog.

elég törés lesz ez neki

2012. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd ki az összes cuccát az ajtó elé. Nagyon égő az ilyen dolog a szomszédok előtt, a siker szinte garantált, h 1 szarvval menjen a búsba!
2012. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MOnd neki veget vetsz a kapcsolatnak mert nagykepu es te nem toleralod az ilyen stilust jah es azt is hozza kell tenned valtson stilust,mert nem igazan all neki jol a nagykepuseg es a kovetkezo baratnoje sem igazan fogja ertekelni:) Kb ennyi:) Jah es tovabbi sok sikert kivansz neki a tovabbiakban es majd azt is hozzafuzod,hogy egy ko esett le a szivedrol:)
2012. nov. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!