Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő, aki összeáll egy tőle...

Egy nő, aki összeáll egy tőle 20 évvel idősebb férfival, nem gondolja át a jövöt? Részletek Lentebb .

Figyelt kérdés
Az csak egy dolog , hogy a gyerek ilyen idös korban is behozhatja az ember álmát , de nézzük a hátulütőjét ! Apám 43 éves volt mikor születtem , anyám 23 ! Anyám 18 éves korától apámmal volt . Nem zavarta a 20 év , nem gondolkodott . Akkor még vonzó volt neki egy érett , elegáns , pénzes vállalkozó férfi , aki vitte mindenhová , utazni , kocsikázni , koncertekre . A nagy dolcse vitában csináltak két gyereket , és miután eltapsolták a pénzt , majd két éves koromban , tesóm születésekor apámnak tönkrement a vállalkozása , nem maradt tőke , ezért teljesen tönkrement , és elment dolgozni egy gyárba , ahol a tizedét kereste , mint egykoron . Idegileg és anyagilag tönkrement , egyre több lett a veszekedés , szegénységben nőttünk fel , majd anyám 43 évesen rájött , hogy nem élte ki magát és nem élt , elkezdte megcsalni apámat , fiatal pasikkal találkozott , mert apám már 63 évesen egy megfáradt idegbeteg öregember volt , anyám viszont még bőven éhes volt . Elváltak , majd testvéremmel ide - oda dobáltak minket , én apámmal maradtam , és elüldözött otthonról . Most , 23 évesen egy boltban vagyok eladó , és szűkösen élek . Ki szívta meg legjobban ? A gyerek .
2012. nov. 9. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Sajnállak.

De abból amit leírtál, nekem nem az jön le, hogy a korkülönbség miatt "szívtátok meg". Apádnak tönkre ment a vállalkozása, és emiatt lett "idegbeteg". Ez sajnos akkor is megtörténhetett volna, ha három évvel idősebb anyádnál.


Az én nagyanyám pl. 26 évvel volt fiatalabb nagyapámnál, és ők remekül megvoltak (a háborúban sajnos meghalt a sok fiatal férfi, így nem volt nagy választék). Az más kérdés, hogy a nagyi hamar megözvegyült, de neki még így is "megérte".


Gondolj arra, hogy ha anyád nem így dönt, Te most nem lennél, szóval valami jó is van benne, nem? :o)


Az én szüleim is elváltak, és én is "megszívtam" sok szempontból, mégis szép a mostani életem, még ha a gyerekkorom nem is volt az.

(És anyámmal nekem is rossz a kapcsolatom).


Fel a fejjel és építkezz, még előtted a jövő!

2012. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Egyáltalán nem a korkülönbség miatt lett vége a kapcsolatnak.

Másrészről azt szűröm le, hogy legjobban azt fájlalod, hogy míg régebben arannyal volt kitörölve a s*gged, most magadnak kell megkeresned a pénzed.

Jó reggelt, ez az élet!

2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
utolsonak igaza van vele értek egyett
2012. nov. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
kettes hozzászóló tényleg jól írja... :S
2012. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ezek a kapcsolatok többnyire érdekből jönnek létre,pl pénz miatt.
2012. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
73%

Ha szegénységben nőttek fel, akkor hogyan lett volna arannyal kitörölve a s.gge?

Kérdező, mindenki a saját életének a kovácsolója. Tanulj és próbálj meg jobb állást szerezni, ha ezzel nem vagy elégedett.

2012. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem itt az volt a fö gond, hogy anyád 23 évesen már anya volt, amikor még nem volt erre érett. Ha apád nem 20 évvel idösebb, hanem csak 5-tel, akkor is ide jutott volna, az egyetlen különbség, hogy akkor kezdettöl fogva rosszabbul éltetek volna.
2012. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Így van, ahogy kettes mondja!

Ez van, barátom.

Na, most mondd meg, ha nem jönnek össze, te meg se születsz.

2012. nov. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Ennek semmi köze a korhoz.. Ez pusztán az anyagiak és a sors.. Ha az apád két évvel idősebb lett volna, akkor is tönkremegy, akkor is nehezedett volna az élet, az anyád akkor is megcsalta volna és téged ugyanígy dobáltak volna.. Mindketten gyerekesen viselkedtek, komoly érzelem nem kötötte őket valószínűleg össze.. Nekik sem jobb az életük hidd el.. Igen, te jártad meg, de legalább élsz, ah szűkösen is.. Itt nem a korkülönbség a lényeg, hanem ha mindenképp következtetéseket akarsz levonni, jól válaszd meg a párod, ne add oda magad olyan könnyen, ne házasodj túl fiatalon és utána tartsd be a fogadalmad: "Jóban rosszban, betegségben, szegénységben.." Jah és ne szülj bizonytalan helyzetben gyereket..
2012. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért őket hibáztatod, hogy bolti eladó vagy? Talán tanulni kellett volna nem? Volt osztálytársam akik olyan szegények voltak, hogy kajára alig jutott, szeretetszolgálattól kaptak ruhákat, de a srác olyan jól tanult(mivel tudta, hogy az eszén kívül semmije sincs) hogy ösztöndíjjal el tudott menni egyetemre, hogy jobb élete lehessen, azóta van egy jól fizető állása és segíti az apját aki egyedül nevelte fel. Az életeden csak te tudsz változtatni, de persze mindig könnyebb másokban keresni a hibát és keseregni.
2012. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!