Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő, aki összeáll egy tőle...

Egy nő, aki összeáll egy tőle 20 évvel idősebb férfival, nem gondolja át a jövöt? Részletek Lentebb .

Figyelt kérdés
Az csak egy dolog , hogy a gyerek ilyen idös korban is behozhatja az ember álmát , de nézzük a hátulütőjét ! Apám 43 éves volt mikor születtem , anyám 23 ! Anyám 18 éves korától apámmal volt . Nem zavarta a 20 év , nem gondolkodott . Akkor még vonzó volt neki egy érett , elegáns , pénzes vállalkozó férfi , aki vitte mindenhová , utazni , kocsikázni , koncertekre . A nagy dolcse vitában csináltak két gyereket , és miután eltapsolták a pénzt , majd két éves koromban , tesóm születésekor apámnak tönkrement a vállalkozása , nem maradt tőke , ezért teljesen tönkrement , és elment dolgozni egy gyárba , ahol a tizedét kereste , mint egykoron . Idegileg és anyagilag tönkrement , egyre több lett a veszekedés , szegénységben nőttünk fel , majd anyám 43 évesen rájött , hogy nem élte ki magát és nem élt , elkezdte megcsalni apámat , fiatal pasikkal találkozott , mert apám már 63 évesen egy megfáradt idegbeteg öregember volt , anyám viszont még bőven éhes volt . Elváltak , majd testvéremmel ide - oda dobáltak minket , én apámmal maradtam , és elüldözött otthonról . Most , 23 évesen egy boltban vagyok eladó , és szűkösen élek . Ki szívta meg legjobban ? A gyerek .
2012. nov. 9. 15:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem volt semmiféle főiskolára és egyetemre keretem ! Az ösztöndíjat pedig nem kaptam meg , ahova jártam iskolába , ott senkinek sem sikerült azt kapnia , pedig nem egy kitűnő tanuló volt , mellesleg akinek sikerül sikerül de nekem nem sikerült . A bolti eladó tanfolyamot is a saját pénzemből csináltam meg , most valamivel jobban keresek , mint egy gyárban .
2012. nov. 9. 17:50
 12/15 anonim ***** válasza:

anyám nála 2 évvel idősebb hapsival "állt össze" ahogy te fogalmazol. mégsem lett hosszú életű a házasság, mert nem illettek össze.


felnevelt 1 keresetből, taníttatott, ruházott, mindig volt étel. aztán mikor tini lettem, összejött a nála 18 évvel idősebb párjával, és már 10 éve boldogok együtt. utaznak, járják a világot, kulturális programjaik vannak. pedig a fickó 68 éves, anyum meg 50. egyiknek sem jut eszébe más kalandok után nézni, és a jóember fiatalosabb mint sok 50 éves fószer.


való igaz, hogy az őseid sok mindent elszúrtak, de ezen már nem változtathatsz.

azon viszont igen, hogy tanulsz, beosztod a pénzt, vagy szerzel egy jó burzsuj hapsit, és éled világodat. :P

2012. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"23 évesen egy boltban vagyok eladó , és szűkösen élek . Ki szívta meg legjobban ? A gyerek ."


Ebből, akárhogy is nézem, az szűrődik le nekem, hogy a pénzhiány miatt okolod a szüleid, tőlük várnád az anyagi segítséget, jobb szeretted volna, ha anyád egy olyan pasival áll össze, aki nem veszti el a vállalkozását, pénzét és így kaptál volna lakást, autót, luxust.


Inkább nem véleményezlek, de sajnálni sem tudlak.

Örülj, hogy van állásod, sok ember cserélne veled!

2012. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ez azokkal is előfordul, akik egyidősek. Ehhez semmi köze nem volt annak, ki hány éves.

Sajnos, hogy így alakultak a dolgok, de vádaskodni a szüleiddel szemben nem szép.

Nekem sem volt anyagi hátterem, se lakásom, se semmim.

Mégis tanultam, dolgoztam , eltartottam magam.

Nélkülük.

És tudod mit?

Soha nem okolnám őket, mert nekem ez volt megírva és ettől sokkal, de sokkal erősebb és élet tapasztaltabb lettem.

Ha újra kezdhetném sem szeretném, hogy kifizessék a diplomámat.

2012. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy csomóan dolgozunk, és szűkösen élünk.

Mi viszont - már, akik felnőttünk - nem a szüleinket okoljuk.

2012. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!