Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Szakitanátok?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt a párommal. Idén úgy alakult,hogy felvették vidèkre főiskolára,én Pesten tanulok. Albérletben lakik több fiúval,vasárnap megy le,csütörtökön jön. Most kitalálta,hogy nem jó neki az albérletben és kollégiumba költözik. ( A koli vegyes,tehàt lányok fiúk együtt..) Èn megértem őt,hogy igy 10 ezerrel olcsóbb stb,de volt nyáron egy kis félrelépése,ugyan azt mondja soha többet nem tenné meg,mégiscsak egy főiskolai kollégiumról van szó. Nem tudom működne e igy,nem tudom együtt maradjunk e..
2012. nov. 22. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 100%-ig bízol a párodba akkor maradj vele,amenniyben kétségeid vannak akkor szakíts. Hogy miért? Mert mindig ezen fogsz agyalni,és fel fog emészteni a gondolat!

Egyébként Én voltam kollégista tudom mi a dörgés és ha a barátod egy megbízható ember akkor no problem!


27/F

2012. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha meg akar csalni, az albérletben is meg fog, a fűsulin és környékén is vannak lányok.


Ha pedig nem akar, akkor a koleszben sem fog. Nem ezen múlik szerintem. És azért 10 ezer ft különbség sokaknak számít, nem kis pénz...

2012. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!