Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha sehogy nem lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sehogy nem lehet az enyém ez a pasi ha beledöglök se ugye? 18/l

Figyelt kérdés

Tipikus sztori azthiszem de soha nem gondoltam volna, hogy velem is megtortenik es ennyire hulye leszek, hogy igy belesetalok a csapdaba. Vagy ilyenkor csak a valasztas illuzioja van meg mert igazabol ugysem tudunk valasztani?


Van egy pasi, de erre ismeri szinte mindenki. Nalam picit idosebb, az a tipus akinek rengeteg noje volt mar es sosem allapodik meg. De ezek melle o nem egy troger hanem egy hihetetlenul okos, erzelmes erdekes ember is es nem is lehet ra haragudni igazan. Persze nagyon jo pasi. Igen nagyon helyes, jol nez ki, tokeletes teste is van hulye lenne meg ezzel is nem megfejelni az osszekepet.

De nekem regebben nem tetszett, bar altalaban csak kepen lattam ez inkabb olyan ellenszenv volt, hogy mindenkit felszed persze engem biztos nem fog nekem nem is jon be. Tavasszal beszeltem vele eloszor, szakitottam a baratommal par hettel azelott. Szerintem 5 perc utan mar szimpatikus volt 20 perc utan meg mar nagyon bejott. Mert olyan kedves, jo humora van, okos, talpraesett stb, ezek a legvonzobbak szerintem egy pasiban. Bejelolt, beszelgetni kezdtunk, baratnoim egy resze mondta, hogy ne legyek hulye a masik meg odavolt, hogy aztaa. Szoval nem tudtam mit kene csinalnom, o mondta ezerszer, hogy o nem akar megallapodni soha sem, nem tudja elkepzelni magat gyerekekkel feleseggel csaladdal tipikusan.


Aztan amikor "osszejottunk" is mondta, hogy ugye nem leszek buta, ugye tudom, hogy ez nem fog orokke tartani? Sosem bantott ugy, sot mindig dicsert, hogy en egy kincs vagyok mennyire kulonleges ezert meg azert, biztos hogy fel fognak venni egyetemre mikor en nem hittem el (felvettek), ilyen ugyes vagyok olyan imadnivalo csak meg azt kell megtanulnom, hogy ez meg az ne legyek naiv, az emberek nem igy mukodnek, majd 10 ev mulva megertem blablabla.

Aztan annyira jol ereztem magam vele mint soha meg senkivel de komolyan, most is sirok ha eszembe jut. Hat beleszerettem, megertettem miert jott be minden csajnak. Mellette mindenki csak atlagos, kisfiu. Mar csak azert is mert elotte soha sem elveztem nagyon a szexet ezert nem is volt nekem valami fontos nem ertettem miert nagy szam. Hat megertettem. Mindenki mondta, hogy jaj de megvaltoztam, kivirultam hat ez tok jo (szerinte a szex miatt, de ez hulyeseg nem?) . Szoval minden tokeletes volt szerintem erheto amit ereztem pedig nem voltunk egyutt, de tudom hogy kozben nem foglalkozott mas lanyokkal, velem mas volt. Par hete kezdotek a vitak szerinte raakaaszkodom es ez igy nem lesz jo, latja milyen vagyok es tudta hogy ez lesz inkabb epitsuk le a dolgot mert nem akar megszivatni.

Megallapodtunk bizonyos dolgokban de en nem tudtam tartani magam hozzajuk. Akkor lett rossz minden, ismerosok mondtak, hogy lattak xy-al itt meg ott (egy szep lanyrol van szo), en kivertem a balhet nala, lejarattam magam amennyire csak lehet. Elkepesztoen szanalmasan viselkedtem ennel jobban nem alazhattam volna meg magam. Nem akarom leirni sem, megigerte hogy nem is mondja el senkinek...


Aztan lenyegeben "szakitottunk" mar nem beszelunk 12 napja. De en nem tudom, hogy leszek tul ezen. Megmondta, hogy nem leszek az ove ez faj a legjobban. Talan majd par ev mulva ha ujra talalkozunk, ennyit mondott. De, hogy csalodott bennem, nagyon nagyot (amiket csinaltam), es nem szeretne ha beszelnenk mert mindkettonknek rossz lenne, gyerek vagyok meg, majd egyetemen fel ev utan mar csak mosolyogni fogok ezen valami uj pasival stb... Azota nem is vagyok onmagam, sosem fajt meg ennyire semmi. Folyton azon gondolkodom, hogy egyszercsak ramir, hogy szia beszelnunk kell, hogy engem valaszt, megkeri a kezem stb. Tudom nagyon szanalmas. De nem tudom hogyan lehetne az enyem, talan sehogy? Komolyan gondolta, hogy kesobb meg lehet valami? Azert mondta mert olyan szanalmasan viselkedtem? Vajon en rontottam el? Ha nem rontom el egyutt lehetnenk meg mindig? Aludni sem tudok csak ezen agyalok, csak az o polojaval alszom meg amiket nekem adott, ra gondolok a szemere az orrara, szajara, illatara, ahogy alszik stb.. Tudom, hogy idovel jobb lesz de az a baj, hogy nem AKAROM elengedni. Mert nekem o kell, de semmi eselyem ra igaz? Biztos olyan nyilvanvalo kivulallokent az egesz csak nekem nem esik le. Koszi hogy elolvastad.


2017. aug. 22. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Jól látod, ha beledöglesz sem lesz a tiéd. Szórakozásra jó voltál, de megállapodni sose fog melletted, ezért is dobott így el, miután megunt. Áltathatod magad tovább, reménykedhetsz, de tök felesleges, csak annál tovább tart túllépni.

Teljesen egyértelmű, hogy a "talán pár év múlva" egy kedvesebb lekoptatás. Tudod mi lesz pár év múlva? A nevedre sem fog emlékezni.

2017. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Képet erről az "álompasiról".
2017. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

#2


Én ilyennek képzelem


[link]


A kérdező meg a csajszi akivel beszélget. Kivéve utolsó kép.

2017. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

-de tudom hogy kozben nem foglalkozott mas lanyokkal, velem mas volt. 


hehe. Ebben ne legyel biztos.


egyebkent igaza van , x ido utan mosolyogni fogsz ezen egy masik pasi oldalan.

a leheto legnagyobb szivesseget tette azzal , hogy befejezte veled.

es nem. Nincs eselyed. Megmondta,kapcsolatot nem akar.

kesobb halas leszel azert, amiert most kidobott.

2017. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Te jó voltál egy ideig ágyelőnek,most megúnt és kidobott. Gondolom nem csak veled csinálta ezt,sejthető volt mert ilyen "jó pasi" meg "sokmindenkivel együtt volt" valamint meg sem állapodik... Neked konolyan egy ilyen hapsi kell? Mindegy. Szerintem ha ilyen naív és butuska vagy,hogy egy ilyen nyílvánvalóan múmájer szépfiúval szűröd össze a levet akkor most edd meg amit megfőztél. Olyan sok az ostoba ember...
2017. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, tényleg úgy lesz, ahogy mondta. Találsz mást, és erre már csak legyintesz majd.


Én is meg tudom erősíteni, előfordult párszor, hogy nagyon beleestem egy lányba, csak ő nem viszonozta, én meg teljesen összeomlottam, hogy nekem senki más nem fog ennyire tetszeni, de aztán mindig megtetszett más.


De tényleg küldhetnél róla képet.

2017. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!