Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha olyas valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyas valakit szeretek, aki nem lehet az enyém?

Figyelt kérdés
Nem foglalt,nem is rokon. De egyszerűen meghalok,hogy nem lehetek vele. Egész nap csak rá gondolok és sirok. Mit csináljak?
2017. okt. 28. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Felejtsd el.
2017. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De nwm tudom
2017. okt. 28. 20:59
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Ásd el magad. Mégis mit tegyél? Nőj fel agyilag, még mielőtt arra ébredsz, hogy 60 éves vagy és elszállt feletted az élet, és kihagytál egy csomó mindent a siránkozás miatt.
2017. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj,de könnyen beszéltek
2017. okt. 28. 21:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. 2 évig szenvedtem, utána megszűnt a közös élettér és tudatos önkontroll, - és az idő segítségével elmúlt a szenvedés.
2017. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet a tied?
2017. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 nem tudom. Ha érdekel írj privit
2017. okt. 28. 21:08
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezt csak túlélni tudod. Sírd ki magad, el fog múlni. Nekem is volt ilyen időszakon, 2 héten keresztül bőgtem mint egy nem normális, mégis túléltem és már a múlté. Én úgy tudtam túllendülni ezen, hogy rájöttem, nem érdemes szenvednem emiatt. Teltek a napok és csak egy helyben álltam. Elmentem a természetbe futni, találkoztam a barátaimmal, a családommal, lelkileg próbáltam erős maradni, és szép lassan elmúlt. :) Kell idő neki bőven. Az első lépés, hogy megértsd: ebből semmi nem lesz, az a legjobb ha elengeded. Ezt viszont csak te tudod majd elindítani. :) Sírj ameddig jól esik, ha pedig elég volt, állj fel és rakd rendbe az érzelmi oldalad.
2017. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem írhatsz privit, ha gondolod, mert így nem érthető, ha te sem tudod, hogy miért nem. Amúgy fiú vagy vagy lány?
2017. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja és ugy tanácsot adni vkinek, hogy általánositva beszél egy konkrét problémáról nem épp tanácsos. Khm.

A lényeget kérnénk szépen, hogy tudjuk miről is van szó, jöhet priviben is, ha ugy erzed tudsz rola beszelni, ha meg nem akarsz rola beszelni es csak elakartad mondani a vilagnak, hogy szerelmes vagy, es olyan tanacsokat akarsz kapni, amik lehet nincs is kozuk a problemadhoz, ugy nehogy emiatt is bedepizzel.

2017. okt. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!