Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges 24-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges 24-25 év korkülönbséggel szerelmesnek lenni egy nőbe?

Figyelt kérdés
Szituáció: vagyok én és van a hölgy akivel a javamra 25 év köztünk a korkülönbség. Van-e esély szerintetek a szerelmen túl tartós párkapcsolatra?

2018. febr. 14. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Persze, hogy van. Ismerősi körben volt ilyen. Csak ne lepődjetek meg a fura tekintetektől és attól, hogy mindenki az apjának gondol majd.
2018. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nektek kell átgondolni. Egy példa: Barátnőm és a párja között 14 év van. Nagy szerelem volt az elején, a férfi már az első év után családot akart, mert úgy érezte kifut az időből. A nő még a karrier és hasonlók miatt nem akart. Teltek az évek, most a nő 28 a férfi 42 éves. Fordult a kocka, most a nő érzi idejét a családalapításnak, de pasi nem akar, azt mondja már öreg ehhez. 10 év alatt teljesen megkeserítették egymás életét, mert nem volt egyetlen olyan tervük sem amiben egyeztek volna.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindegy milyen szép a szerelem, mert ha elmúlik, rá kell jönnötök, hogy valamelyikőtöknek mindig fel kell adnia a céljait ahhoz, boldoggá tegye a másikat és ez hosszú távon nem tud jól működni.

2018. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kivétel erősíti a szabályt, meg itt majd csak azok jönnek akiknek a mindenkijük csodálatos boldog, még jahj, 50 év különbséggel is.

De én nem ajánlom. Mire ő 35 lesz, és még ne adj isten olyan szabadidős tevékenységekre vágyik, te 60 leszel, és lehet már nem bírod. Jó, tudom, Magyarországon(azaz itt a gyk-n) mindenki 60 évesen egy 30 éves fiatal férfi bakként él...de tegyük fel, hogy te nem fogsz...

Mire ő 50 lesz, és esetleg karrierje csúcsán, te már évek óta nyugger. És talán, bőven ápolásra szorulsz.

Szüleim között 18 év volt. Soha nem működött a házasságuk, mert mindenki mást és mást akart, a kornak megfelelően. Anyám félrekúrt, apámat lehúzta, és őt vádolja hogy rápazarolta a legszebb éveit, pedig anyám ment sebbel-lobbal hozzá.

Én drukkolok nektek, de szerintem 25 év...valahol bizarr is. Amikor te már rég dolgoztál, ő akkor pottyant ki a világra...hááátt...kemény.

2018. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

Miért ne?Köztünk 27 év van, három éve vagyunk együtt, természetesen együtt is élünk, boldog vagyok vele.

Bőven nem tinédzser vagyok már, 30-as, érett nő, egy gyermek édesanyja.

Mindenben megértjük egymást, szóval nem a kor dönti el ezt.

2018. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%

#4 vagyok

Nem volt a homlokára írva, hogy hány éves, még most sincs.

A korosztályommal nem tudnék mit kezdeni, furcsa pillantásokat sose kaptunk, most se kapunk, legyen az étterem, színház, vagy csak sima bevásárlás.

Lehet a génjeink is szerencsések hogy egyikőnk sem néz ki annyinak, mint ahány évesek vagyunk.

Úgy gondolom, ha két embernek jó, senkire nem tartozik semmi.

2018. febr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Csak egy példa.

Nagymamám és második férje között 30 év volt, 32 évig éltek boldog házasságban, őszintén szerették egymast, mint ahogy mi is szeretjük egymást a nagy korkülönbség ellenére.

Sokkal fontosabbnak tartom azt, hogy két ember tisztelje, szeresse egymást, a szex remek legyen, mint azt, hogy megfeleljek egy emberek által elképzelt "ideális kapcsolatban" élő nőnek.

2018. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív és nem elítélő válaszokat! Hozzátenném hogy évekkel ezelőtt én voltam neki az első férfi az életében és egészen kis gyerekkora óta ismerem, az anyjával vagyok egyidős.
2018. febr. 14. 10:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha mindketten akarjátok, és senkinek nem ártotok a kapcsolattal, akkor az a 25 év nem fog közétek állni.

Nekem néha csak az hoz elkeseredést, hogy tudom, kronológiailag ő fog előbb elmenni, de hagyjuk is ezt.Amíg minden ilyen gyönyörű, egy az érdeklődési körünk, amíg érzem, hogy rajongásig imádom, és vissza, addig csak ez a fontos.

Tudom, hogy életem szerelme, az első (és szerintem az utolsó) igaz, őszinte szerelem.

2018. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem másoknak, hanem önmaguknak árthatnak ezzel a legtöbbet. Ezt nagyon át kell gondolni.
2018. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy a húszas évei elején van a nő, vagy esetleg a végén, hisz egy 20 éves kislány nyilván mast akar, mint egy 50 éves férfi.

De mint írtam, én már 30-as voltam mikor mi összejöttünk, értelemszerűen nem a hétvégi bulik vonzottak, mint ahogy ő sem a kisfiúk szintjén mozgott.

A korkülönbség nem feltétlen akadály, csak nem mindegy milyen életkorban van jelen.

De egyébként úgyis két ember, és az idő ami ezt eldönti.

2018. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!