Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már nem szeretem? De ő mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretem? De ő mégis velem marad? Miért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal. Én már nem vagyok belé szerelmes, ezt meg is mondtam neki, kb 2 hónapja. Sírtunk miatta mindketten, aztán elaludtunk. Azóta sem beszéltünk róla. Tudom, hogy szeret, de én már nem, a szex sem kielégítő számomra, és többször éreztem, hogy nem is ismer teljesen, de neki így jo.

Szakításra készülök, de délek tőle, hogyan mondjam meg neki, mert tudom hogy nagyon ki fog borulni. Nekem az is fura, hogy ő velem maradt, miután kijelentettem, hogy nem azt érzem, mint régen. Ha ő mondta volna ezt nekem, én biztos, hogy nem akartam volna vele maradni.

20/20

Mit, hogyan mondjam megneki? Voltatok már ilyen szituba?


2018. jan. 15. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Folytasd onnan ahol abbahagytátok, hogy többet nem szeretnél találkozni vele stb
2018. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szerelem ket evig tart mindenkinel. Most tenyleg ilyen aprosag miatt szakitanal?? Utana akkor ketevente csereled a fiukat??

A szexet meg lehet beszelni ,megmutatni a masikotoknek,h legyen.


A kapcsolatod teljesen idealisnak tekintheto hosszu kapcsolatokkal a hatam mogott.


N

2018. jan. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
Mondd el neki még egyszer és azt is, hogy részedről vége. A szakítás mindig fájdalmas, így természetes az, hogy rosszul fog esni neki, de ezt elkerülni nem tudod.
2018. jan. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha tutyimutyi még szerelmes is akkor egyetlen a jó módszer hogy már ő se akarja! Még pedig ha megsérted pl azzal hogy kicsi a farka. Mivel tudja hogy azon nem tud változtatni, meg a lelkébe is gazoltál akkor mire lezuhanyzól màr le is lép jó esélyel.
2018. jan. 16. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na várj. Nem szereted, vagy nem vagy szerelmes? A kettő nem ugyanaz. Ha már egyáltalán nem szereted a barátodat, akkor nincs más, csak a szakítás. Akkor is, ha ezzel nagyon kiborítod a másikat. Ha csak a szerelmet nem érzed, az kezelhető. Az teljesen természetes, hogy idővel "nem úgy érzel, mint régen". Elmúlt az újdonság varázsa, elkezdtétek látni egymás hibáit. Ez a pont a több éves kapcsolatok többségénél elérkezik. Azt az adott párnak kell eldönteni, mit kezdenek ezzel a helyzettel. Egy kicsit racionálisan át kell gondolni a kapcsolatot. Jó társad? Figyelmes, melletted áll, támogat a céljaid elérésében? Te megérted az ő céljait, tudod támogatni? Van közös jövőképetek? El tudtok érni közös célokat? Össze tudtok dolgozni, jól működtök csapatként? Ha ezekre mind igennek válaszoltok, akkor érdemes dolgozni a kapcsolaton. A szenvedélyt vissza lehet hozni, és akkor a szex is jó lesz. Jól érzed, hogy nem ismeritek egymást igazán. Újra meg kell ismerkednetek. Kicsit komolyabban, mint első nekifutásra. Ahogy újra egyre közelebb kerültök egymáshoz, úgy a szex is egyre jobb lesz. Egyre jobban rá tudtok majd hangolódni egymásra, egyre jobban el tudjátok hagyni a gátlásaitokat. Ha nincsenek közös célok, nem egy felé tartotok, akkor tényleg jobb szakítani. De azt is meg lehet érteni, hogy 20 évesen még nem akarsz elköteleződni, és inkább másokkal ismerkednél. Akkor nincs más, mint őszintén megmondod, hogy szakítani akarsz. Ki fog borulni, talán sírni is fog, talán könyörög, hogy maradjatok együtt. De ha Te már elhatároztad és kimondtad, akkor ne engedj a könnyeknek, és a sajnálatnak. Hosszú távon a barátodnak sem jó olyan nő mellett lenni, aki nem becsüli meg.
2018. jan. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen. Minden kapcsolat ilyen valójában. Amikor elmülik a szerelem, akkor jön a megszokás...

Ilyenkor tudni kell újra izgalmat csempészni a kapcsolatba, hogy soha ne laposodhasson el ennyire.


Mert ebből már nem lesz kapcsolat

2018. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos így van ahogy írjátok páran.

Őszintén szólva egy vagy két alkalom volt eddig , amikor jó volt az ágyban. Rddig mindig arra gondoltam, hogy mostmár befog érni a feje.. elhiszi nekem, hogy kezd betelni a pohár nálam, hogy én sosem élvezem, bocsánatot kért, de ez csak egy szo, attol még mindig ott az űr.

Csakhogy nehogy azt gondoljátok, hogy milyen kényes vagyok, most arról beszélek, hogy nem élvezek el vele. Ő mindig hamar elsül és már komolyan sírhatnékom van. Erről már volt szó közöttünk, tudja, de nem változott.

Elég sokszor viselkedik meg beszél velem bunkón, amit mondtam neki ugyancsak, azt mondta, hogy nem tudja kontrollálni.

Gyerekes is, sőt beszélgetni sem szokott velem.

Erről már mindről panaszkodtam neki.

De ugy érzem elegem van belőle.

Ha jön egy buliba már rögtön rosszabbul érzem magam. Nem lehetek olyan felszabadult. Ezt a barátaink is elmondták, hogyha együtt vagyunk, akkor nem vagyok tul jo társaság.

Ő azonban teljesen azt hiszi, hogy kinyalja a seggem... viszont ezt én nem így élem meg.

2018. jan. 16. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!