Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem de mégis másra gondolok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de mégis másra gondolok?

Figyelt kérdés
1 éve egyutt vagyunk parommal. Nemreg volt egy nagyobb veszekedesunk. Nem becsult elegge nem figyelt oda ram egyertelmunek erezte hogy akarhogy akarmikor megkaphat, egyszoval nem fer alapokon volt a kapcsolatunk. Azota mar jobb kezdjuk megoldani de felkeltette az erdeklodesem egy masik ferfi. Nem csalnam meg a parom, nem akarnek ezzel a ferfival lenni de megis gondolok ra ami engem zavar mert erzem hogy szeretem a parom es nem akarnam elhagyni. Nem megszokasbol vagyok vele, mert en VELE szeretek lenni, nem azert amit eppen csinalunk. Valami otlet hogy mit csinaljak ilyen helyzetben?
2016. nov. 27. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
1-2 hónapig még ezt a szöveget mondod, aztán rájössz, hogy simán lefeküdnél mással is. A párod már csak megszokásból szereted meg azért, mert vele eltudod képzelni a dolgokat.
2016. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom en nem igy erzem. Bannam ha szakitanek vele mert ugyerzem megtudjuk oldani. Nem ez volt az elso veszekedesunk de itt mar kicsit besokalltam. Az viszont igaz hogy eddig nem volt ilyen de szeretkezes kozben sem gondolok masra csak ra. Es kedves valaszolo nem hinnem hogy egy kapcsolat csak a szexen alapul. Ha mar tenyleg az lenne hogy massal akarnek lenni biztos nem ugy kezdenem hogy ravetem magam mer "szexelnek massal". Szerintem kulturaltabban is el lehet mondani mit gondolunk
2016. nov. 27. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha azzal a férfival vagy, gondolsz a párodra? Ha nem, vagy úgy, hogy a másikkal mennyivel jobban érzed magad, akkor ne ragadj be feltétlen
2016. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt az a baj hogy amikor a parommal vagyok is sokszor eszembe jut. Van amikor egyaltalan nem van amikor 10 percenkent. Ez eddig egyaltalan nem igy volt. Nem akarom elvesziteni mit tegyek?
2016. nov. 27. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Az agyadat velhetoen nem tudod blokkolni. Beferkozott a srac a fejedbe. Nehez lesz kiutni onnan. Feltetlen kell talalkoznod vele?
2016. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen egy helyen dolgozunk. Naponta látom. Elmondtam paromnak o nem aggodik. Teljesen nyugodt mert ugy erzi hogy szeretem es ez csak azert van mert kicsit kiabranditott az utobbi idoben. Mar 3 eve dolgozom ezzel a sraccal es eddig semmi nem volt csak amiota komoly veszekedesek sorozata mergezte a kapcsolatunkat.
2016. nov. 28. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!