Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy este alatt bele tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy este alatt bele tudok valakibe szeretni? Csak csók volt!

Figyelt kérdés

Azon az esten kívűl előtte kb 3 szor talalkoztunk meloba.

Es egyszerűen nem tudom hogy mi ez.

Már több mint egy éve volt , és még mai napig nem tudom elfelejteni. Néha úgy érzem tiszta szégyen vagyok. ...


2017. nov. 29. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Lehetséges. Ha ráérsz holnap este, találkozzunk, és beszéljünk róla!
2017. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1 másodperc is elég. Mi is így jöttünk össze a párommal, persze nálunk ez kölcsönös volt. De az első perctől nyilvánvaló volt, hogy nekünk dolgunk van egymással.

Viszont ez lehet a részedről egy plátói dolog is. Ha nem beszéltél vele komolyabban, nem ismerted meg rendesen, akkor nem tudhatod, hogy milyen is igazából. A nagy szerelmet könnyen megöli, ha kijön egy komoly ellentét az ismerkedésnél, vagy rájössz hogy belsőre nem hozzád való. Hiába első látásra szerelem a dolog, ha később kiderül, hogy nem vagytok képesek együtt létezni.

2017. nov. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem plátoi mivel tobb mint egy eve volt
2017. nov. 29. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A plátói azt jelenti, viszonzatlan.
2017. nov. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!