Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bálra megyünk ma este a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bálra megyünk ma este a kiszemeltel hogy kérdezzek rá? 16/F

Figyelt kérdés
Ma este átmegyünk a barátainkkal másik városba bálba és lassúzás közben gondoltam megkérdezni hogy járunk-e?:D ( bíztató jeleket kaptam ;)) Nem tudom hogy kérdezzem meg és pontosan utánna meg csókoljam vagy csak pusziszkodjunk? Gyors válaszokért hálás vagyok! :D

2014. aug. 29. 14:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én sosem voltam híve ennek a konkrét rákérdezésnek...ettől olyan hivatalosan lepecsételt bürokrata szaga van az egésznek. Szerintem ha hagyja, hogy megcsókold és utána is aktívan érdeklődtök egymás után, az már elkönyvelhető "mostantól hivatalosan járunk" szituációnak.
2014. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne kérdezz rá, mert nincs értelme. Én csak leblokkolok, ha valaki ennyire rámenős. Majd kialakul, esetlek kezdj egy csókkal vagy puszival.

L

2014. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
29%

:) kis naiv.

Majd rájössz, hogy lassúzás közben a pasik már rég a szexre gondolnak, és a lehetséges helyeket veszik számításba.

A járás ekkor a legkevésbé sem köti le őket.

2014. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Először csak kérdezd meg hogy jártok-e! Aztán ha igent mond akkor öleld meg, adj egy puszit az arcára és lassúzz tovább vele. Egy kicsit később próbáld megcsókolni. Nem kell azonnal lesmárolni! :)

Kölyök koromban mindig úgy csináltam hogy szép finoman elkezdtem puszilgatni a kiszemelt lány arcát szép lassan majdnem a fülétől, egyszer csak "véletlenül" elértem a szájához! :D Ha láttam hogy nem húzza el az arcát akkor megcsókoltam, ha kezdte elhúzni akkor vártam még! Működni szokott a dolog! :D Sok sikert!

25/F

2014. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hagyd a faszba az ilyen kérdéseket s érezzétek jól magatokat együtt, ennyi.
2014. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. ez teddzik :D lehet eljátszom a dolgot, ha képes leszek rá
2014. aug. 29. 15:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat jöhetnek még!
2014. aug. 29. 15:03
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene konkrétan rákérdezni, túl hivatalos lenne. Voltam már ilyen helyzetben és hirtelen köpni nyelni nem tudtam..elég kellemetlen volt. Lassúzás közben úgyis elég közel vagytok egymáshoz, feleslegesek a kis arc-fül puszik(szeretem a páromtól, de első csóknál nekem ez nem jönne be, de nem vagyunk egyformák:) ). Nézz a szemébe, mosolyogj rá és csókold meg. Ha befejeztétek a táncolást és mentek valamerre, akkor fogd meg a kezét vagy a derekát. Ha utána is kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt, esetleg még volt búcsú csók is, akkor utána lehet már járásnak nevezni a dolgot.:)

17/L

2014. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Előtte egy kis szöveg valami azért kéne nem? : Jól érzem magam a társaságodban és mit szólnál ha komolyabban megismernénk egymást közelebbről? ilyesmi?

Köszönöm korban majdnem hozzám illő válaszát ;) megy a zöld persze :D

2014. aug. 29. 15:22
 10/18 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok. Persze valami finom szöveget adj elő, ne csak így simán lökd be neki a kérdést, de nem kell fél órás hegyibeszédet tartani sem. Csak lazán, olyat mondj amit lehetőleg bénázás nélkül el tudsz mondani és a lány se érzi feszélyezve magát! Próbálj meg valahogy nyugodt maradni! :)

Nem kell alapul venned amit én írtam, csak elmondtam ahogy én szoktam csinálni. Én szeretek finoman rákérdezni a dolgokra, mert manapság az, hogy smárolunk valakivel még egyáltalán nem biztos hogy jelent is bármi komolyat! :D

Csinálhatod úgy is ahogy a #8-as lány leírta, ez a te döntésed, mindenkinek más jön be! :)

2014. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!