Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek furcsa? Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa? Első szerelem vs párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Igen, tudom van egy csomó ilyen kérdés...

És, hogy legtöbben arra vezetik vissza, hogy még reménykednek valahol belül...de én már akkor sem akartam vele együtt lenni, mert tudtam, hogy nem illünk össze..ráadásul osztálytársam volt és utána, mikor nem láttam nem is hiányzott. Meg már nem vagyok belé szerelmes, mégis...mikor láttam, hogy megy valahova...én is el akartam oda menni, hogy lássam, hogy mennyit változott stb.

Boldog párkapcsolatban élek 1 éve, és nagyon is zseretem. Szerintetek nem furcsa mégis ez? Hát mégse múlna el teljesen az első szerelem? Már 5 éve nem láttam.



2017. nov. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

ha nem csak a kíváncsiság vezérelt, hanem érzel iránta valamit, akkor egy idióta vagy.


5 év eltelt, ráadásul "boldog" párkapcsolatban élsz 1 éve, és még mindig az ex kell.. háát... no comment.

2017. nov. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem érzek iránta semmit, és nem voltam vele együtt, mert tudtam, hogy felesleges lenne.
2017. nov. 23. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit nem érzek az első szerelmem iránt mint ahogy a többi iránt sem csak a mostani párom érdekel, de attól néha engem is kíváncsivá tesz mivan vele, felszedett-e már valakit vagy mennyivel lett "csúnyább" :D

Szerintem ez rendben van.

21L

2017. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!