Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tul kemény vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul kemény vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
A parommal összekaptunk eléggé csunyàn én is meg ő is vétkes voltunk és mondtam neki hogy idő kell nekem hogy kiheverjem nem szakitottunk csak nincs szex amit nehezen visel és egyre nehezebben visel .

2017. nov. 22. 14:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Ez nem keménység, hanem manipuláció. Én soha nem manipuláltam a párjaimat szexmegvonással. Oké, ha vita volt éppen, (ritkán, nyugis típus vagyok) akkor lehet aznap épp nem ugrottam a nyakába, de másnap már ez nem lehet érvényes!

Tudod, ez egy férfinak kb. a legszarabb dolog érzelmileg, férfi ego ügyileg, és testileg is.

Szépen kérlek, nőként, hogy ezt ne csináld!

2017. nov. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi ő a kutyád? Ha majd jól viselkedik, akkor megjutalmazod egy kis kufirccal?
2017. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinàlom vele ês ezt elmondtam neki hanem mert megviselt lelkileg .
2017. nov. 22. 14:37
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szeretkezéssel zsarolni a legnagyobb taplóság. Nőként írom.
2017. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szó sincs jutalmazásrol ez bonyolult dolog és ne menjünk bele sztem .Nem ez volt az első vitank veszekedésünk.
2017. nov. 22. 14:38
 6/21 A kérdező kommentje:
Próbàlkoztunk de valahogy nekem nem megy .Bujtam is hozzá nem egyszer stb.
2017. nov. 22. 14:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira megbant, hogy nincs kedved lefekudni sem vele, akkor meg minek raboljatok egymas idejet?
2017. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Tehát te zsarolod, részéről meg ez egy szexen alapuló kapcsolat.

Oké, nincs több kérdésem.

2017. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem nem vagy túl kemény, egyszerűen, ha olyan komoly dolgon vesztetek össze, ami Téged lelkileg megvisel, akkor szerintem érthető, hogy most nem vagy képes magadba engedni. Aki ezt büntetésként aposztrofálja, az nagyon felszínes, szerintem elég érthetően leírtad, hogy ez nem bosszú a részedről, s hogy Téged is zavar, hogy ennyire elzárkózol tőle. Szerintem beszéljétek meg a pároddal, de ha azt érzed, hogy valami végleg összetört Benned, akkor itt a vége a dolognak.

2017. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy sértetten, dühösen, megbántottan is hagynod kell, hogy megbsszon, mert szegény kuki.
2017. nov. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!