Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg azt a lányt, aki hozzám való? Egyáltalán milyen lány illik egy kemény, szívós férfihez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a jóság és az alázat mintaképe, aki egy szeretni való, bólogatós kiskutyát akar, az vegyen egy palotapincsit magának.

Amit én kínálok, egész más. Óriási erő és tenni akarás van bennem, rengeteg célom és tervem van, végtelen akaraterővel rendelkezem, a legnehezebb helyzetet is képes vagyok megoldani, a jég hátán is megélek. Nem vagyok egy túlérzelgős alkat, persze legbelül mély érzéseim vannak, de ezeket csak annak mutatom ki, akit igazán közel engedek magamhoz. Hosszú éveket lehúztam úgy, hogy senki nem szeretett és nem haltam bele. Nem vagyok fontos senkinek úgy igazán, mégis teljesen normális, kiegyensúlyozott életet élek. Ha valami jó dolog történik, annak örülök, ha valami rossz történik, azt leszarom. Kesereghetnék is, de azt fölösleges energiapocsékolásnak tartom, ehelyett inkább hasznosabb dolgokra fordítom az erőmet.

Azt a lányt keresem, aki hozzám való. Aki hasonlóan erős akaratú, akivel együtt közösen bármit elérhetünk. Ha egyedül annyi mindent képes voltam elérni, akkor ketten igazából semmi sem lenne lehetetlen.


2017. aug. 21. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Semilyen no nem illik hozzad, te egyedul fogsz meghalni.
2017. aug. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja értem, így már minden világos:-)
2017. aug. 21. 18:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Keresed ezt a lányt, vagy csak várod, hogy majd az utadba kerül? Ha keresed, erősen ajánlom a társkereső oldalakat. 10-ből 9 férfi két mondatot nem tud leírni helyesen, náluk máris jobb vagy.
2017. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Voltam már ilyen társkereső oldalakon és 10/9 nő élőben teljesen másképp nézett ki, mint a képen, de tényleg mintha egy egész más ember állt volna velem szemben.
2017. aug. 21. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Jóvan Zsótikám, elég a rengetegkérdésen hülyíteni a zinternetezőket, inkább húzzá le a Gyuszi henteshez egy kis farháté' hónapra, visszajáróbú bemehecc a Hörpibe egy pultos-koktélra.
2017. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Chuck Norris!? Te vagy az???
2017. aug. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2017. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mintha a párom jellemezted volna.

Szerintem hozzád nem egy hasonlóan rideg, érzelmeit nehezen megélő társ kell. Nem egy ilyennel érhetsz el bármit. Olyan valakit keress, aki kiegészít. Érzelmes, gondoskodó nőt.

Amúgy én is a társkeresőzést ajánlom. Abszolút nuku nyomulással. Csak beszélgess.

Egyébként mi úgy találkoztunk, hogy baráti társaságon keresztül megismerkedtem valakivel, akinek a lakótársa abban az időben a párom munkatársa volt. Ő mutatott be minket egymásnak, mert úgy gondolta, jól kijönnénk egymással. Igaza is lett.

Ezzel azt akarom mondani, hogy a való élet véletlenjei folytán is találhatsz valakit, ha van időd várni egy ilyen véletlenre. Nem kell feltétlen társkeresőzni, bár az megsokszorozná a pártalálási esélyeid.

2017. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Én exem is ilyen volt, minden csapásból talpra állt, nagyon erős, nagyon határozott férfi, tele hittel önmagában. És hozzá is egy bújós, megértő, toleráns, gondoskodó, igazi nőies nő illett, aki igazodott hozzá, követte őt, és aki emellett stabil lelkileg (nem várja otthon is "ellenség"). Szerintem is több konfliktus vezet ahhoz, ha a nő is olyan erős akaratú és "önhitt" (itt most pozitív értelemben), mintha olyat keresnél, aki harmonikusan kiegészít. Fórumozás, társkeresőzés nála bevált.
2017. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
25
2017. aug. 21. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!