Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnám meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg azt a lányt, aki hozzám való? Egyáltalán milyen lány illik egy kemény, szívós férfihez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a jóság és az alázat mintaképe, aki egy szeretni való, bólogatós kiskutyát akar, az vegyen egy palotapincsit magának.

Amit én kínálok, egész más. Óriási erő és tenni akarás van bennem, rengeteg célom és tervem van, végtelen akaraterővel rendelkezem, a legnehezebb helyzetet is képes vagyok megoldani, a jég hátán is megélek. Nem vagyok egy túlérzelgős alkat, persze legbelül mély érzéseim vannak, de ezeket csak annak mutatom ki, akit igazán közel engedek magamhoz. Hosszú éveket lehúztam úgy, hogy senki nem szeretett és nem haltam bele. Nem vagyok fontos senkinek úgy igazán, mégis teljesen normális, kiegyensúlyozott életet élek. Ha valami jó dolog történik, annak örülök, ha valami rossz történik, azt leszarom. Kesereghetnék is, de azt fölösleges energiapocsékolásnak tartom, ehelyett inkább hasznosabb dolgokra fordítom az erőmet.

Azt a lányt keresem, aki hozzám való. Aki hasonlóan erős akaratú, akivel együtt közösen bármit elérhetünk. Ha egyedül annyi mindent képes voltam elérni, akkor ketten igazából semmi sem lenne lehetetlen.


2017. aug. 21. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Te magad leírtad,hogy egy hasonlóan erős akaratú,motivált,életigenlő lényt keresel,mert erre vágysz. Keresd őt,ne azzal foglalkozz,hogy milyen "illik" .

Sokan arra vágynak,mint amit írsz is,hogy a párjukban legyen ambíció,akaraterő , ez egy szimpatikus dolog. Az,hogy nem vagy a jóság mintaképe,ott már csak az a kérdés,hogy miben nyilvánul meg .

2017. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem egy keménynő és mellesleg akaratos az biztos.
2017. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!