Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tul kemény vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tul kemény vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
A parommal összekaptunk eléggé csunyàn én is meg ő is vétkes voltunk és mondtam neki hogy idő kell nekem hogy kiheverjem nem szakitottunk csak nincs szex amit nehezen visel és egyre nehezebben visel .

2017. nov. 22. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%
Veszekszünk, durcizunk, nem kívánjuk, stb. Én, rég búcsút intettem volna a kapcsolatnak. Vagy is, ennek az akárminek.
2017. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha összevesztetek, és idő kell, akkor érthető, hogy nem kényszeríted bele magad, nem adod oda neki magad egyből, hanem még tényleg kell egy kis idő, amíg ezeket a dolgokat feldolgozod; emiatt ne legyen bűntudatod szerintem. Tökre érthető, hogy marakodás után még rendbe, helyre kell raknod magadban ezeket a dolgokat. Emiatt tényleg totál ne legyen bűntudatot, neked most időre, erre van szükséged, hogy egy kis szünet legyen; ne helyezd mások testi szükségletét a te saját lelkiszükségleted elé, hogyha nem élet múlik rajta. Te is meg ő is , mind a ketten saját magatokért születtetek ebbe a Világba, saját megtapasztalásaid miatt/ért, és ahogy valakitől hallottam, a saját életedben te magadnak kell lennie a főhősnek. Ha ez nem így van, változtatni kell akkor. De nálad most legyen így, amíg nem heverted ki, nem érzed még magadat készen, addig ne erőltesd bele magad egy olyan helyzetbe, szituba. Lehet, hogy most annyira nem is élveznétek,mert nem dolgoztad még fel, n em tudnál még hozzá úgy viszonyulni, tehát ,így meg , érdemesebb, ha kivárja.
2017. nov. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
*kivárja amig összeszeded magad és újra készen állsz rá, és teljességel képes vagy majd belevetni magadat.
2017. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném mert azt mondta hogy mondjam meg neki hogy kell e nekem vagy nem kell ez az egész .Mondtam hogy időre van szügségem de nem hinném hogy kivàrja .
2017. nov. 22. 17:55
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Min vesztetek össze? ezek szerint szereted és nem akarod elveszíteni,


De milyen kapcsolat az ilyen se veled se nélküled nem fér a fejembe.


De vannak lányok és ne vedd magadra kérdező akik igánylik ezt a drámázást.. egyszer kivirágzó szerelem egyszer szakítunk és már ex aztán gyúlölködés aztán okosba kibékülés megint szerelem míg az egyik fél végletesen meg nem únja.. És egy rendes srác mellett halálra unnák magukat, dobják is az eféléket vagy csak sebtapasznak használják sajnos ez az igazság..


Hűség bizalom tisztelet ősuinteség meg van "még" nálatok kölcsönösen?

2017. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
"de nem hinném hogy kivàrja ." Akkor lehetséges, hogy nincs már dolgotok a továbbiakban egymással.
2017. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
23%

"Szerintetek túl kemény vagyok hozzá ?"

Szerintem megerősítésért jöttél ide kérdező, hogy nyugodt lelkiismerettel ne szexelhess vele közös megoldáskeresés helyett. Én az időkérésre kivágtalak volna, mint a macskát, mert azt jelenti, hogy a megoldás folyamatából teljesen kizársz, nem vagyok benne tényező, ahogy másban sem. Természetesen azt teszel amit szeretnél, csak ne lepődj meg, ha a következmények nem a kedvedre valók.

31/f

2017. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fog küzdeni ezt màr érzem de becsapni meg nincs értelme sőt ezzel magamat is becsapom ha csak hitegetem.
2017. nov. 23. 14:56
 19/21 A kérdező kommentje:
15-ös ez nyilvan való hogy az évek soràn kialakult egyféle ragaszkodás is .Ez természetes sztem .
2017. nov. 23. 15:24
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

Egy kapcsolat nem attól lesz erős, és időtálló, hogy sohasem veszekszenek a felek. Ez marhaság, holdfényes lányregénybe illő maszlag! Két ember egymás mellett (EGYMÁSSAL!) élésének mindig lesznek hullámvölgyei. Olyan is van, amikor a pokolba kívánják a másikat. Hiszen csak az tud igazán megbántani, aki fontos nekünk. Az is természetes, hogy egy súlyosabb lelki sérelem után nem hiányzik az intimitás. Főleg a nőknek, akik sokkal inkább az érzéseik mentén ítélnek, mint mi, pasik.

A jó kapcsolat fokmérője az, hogy mennyire tudtok úrrá lenni, túllendülni ezeken a mélypontokon. Mennyire veszitek észre saját hibáitokat, és mennyire tudjátok elfogadni a párotokét. Mert hibái mindenkinek vannak! Olyanok is, amit képtelen levetkőzni, amivel tehát együtt kell tudnunk élni, mint ahogy neki is együtt kell tudna élni a mi megkövült, megcsontosodott hülyeségeinkkel.

Ha a kérdés az akart lenni, hogy lefeküdj-e vele pusztán azért, hogy ne hagyjon el, a válasz nem! Ez nem zsarolás, nem kibabrálás, nem játszmázás, hanem az érzelmek harca. Lefeküdni akkor kell, amikor rendben van a szénátok, és em a lefekvéstől kell várni, hogy rendbe tegye.

2017. nov. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!