Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szereto vagyok/voltam! 26F es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbert19991 kérdése:

Szereto vagyok/voltam! 26F es nagyon szerelmes vagyok? Fiu es lanyok velenyere vagyok kivancsi?

Figyelt kérdés
az en tortenettem egy evvel ezelot kezdot!egy kavezoba dolgoztam mint pultos!!mig egy nap be nem jott a mundka egy lany es egy fiu!a lany akirol most szo van akit nagyon szeretek!az nap mikor be jott a parjaval kavezni nagyon neztuk egymast ereztem h ez szerelem elso lattasra!probltam meg tudni ki ez a lany de nem jottem ra sehogy!masnap el mentem egy baratomal kavezni egy kavezoba es meglepoen az a gyonyoru lany ott dolgoot!azota tart a kapcsolatunk!meg ismertuk egymast talakoztunk!el mondta nekem h van baratja es h nem erzi jol magat ve ile!szeretem volna nagyon meg csolkoli!de nem tettem mert tudtam h van baratja!meg csokolt o!azota is tart ez kapcsolat!7 honapig tartot!mig a csavonk el nem mondtam mindent!7 honapig avval etete h ot akarja hagyni es vellem akar maradni!le fekudtem vele nagyon sokat nalla aludtam!szakitotak is sokszor mig meg nem undtam es el mondtam mindent a fiunak!el mondtam h meg csalta h vellem volt 7 honapig csalta!a fiu meg bocsatot neki!ki bekultek!a fiu ki ment kulfondre dolgozni!es mengint ujbol kezdott minden!3 honapig ugyan az volt!nagyon sokat veszkedtunk es mindig csak egy tema miat h mert nem hagya ott a fiut!szakitottak volt egy het ami nagyon jo volt koztunk mig ki nem derult h megint huzadot nekem!hazudot es megint i bekultek!nagyon szeretem! nem tudom mit csinaljak h egyut maradjunk????
2017. szept. 5. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd békén!
2017. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulj meg írni és fogalmazni. + tipp: rettenetesen idegesítő, ha minden mondat mögött egy kib***ott felkiáltójel van, senki nem fog így komolyan venni.


2. Hagyd abba a rinyát egy olyan utolsó büdös lotyó miatt, aki sose szeretett téged, folyamatosan hazudozott és akiben annyi gerinc van, hogy csalja a párját (lényegtelen, hogy ezt veled teszi, ha együtt lennétek, a te háta mögött kúrogatna mással). Komolyan ezt a ringyót akarnád visszaszerezni? Mégis mi a lószarnak?

A szerelem nem kifogás arra, hogy egy idióta legyél és egyébként is el fog múlni.

2017. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát ezt fárasztó volt végigolvasni, de sikerült. Szerintem felejtsd el. Ne haragudj, de kifogtál egy ribit.
2017. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :(
2017. szept. 6. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!