Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Egyik férfi kollegámba,szerintem én is tetszem neki,de nem merném tutira venni. Mit tegyek? Menyire elfogadott ma manapság ez a melóhelyeken? Nem voltam még ilyen helyzetben. Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatba?
2017. aug. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadott, ha valaki szerelmes.
2017. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire elfogadott, hogy szerelmes vagy? Igen, egyesek ilyesmire vetemednek. Szerintem, add tudtára, hogy nem közömbös számodra.
2017. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan elv hogy házinyúlra nem lövünk, mert hát ugye ha vége van a dolognak akkor utána is együtt kell dolgozni.



Szerintem amúgy nincs ezzel gond. Az emberi intelligencia próbatétele, hogy hogyan oldják meg az együttlétet a munkahelyen a kapcsolat után.

2017. aug. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A melóhely fajtájától is függ. Gondolom olyasmi, mint iskolában, elég kellemetlen utána a másikat állandóan látni.
2017. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk többen is már összeházasodtak. Én is egy kollégámba vagyok szerelmes, és ebből a hitből élek nap mint nap. Én megbeszéltem vele a dolgot. Nem léptünk tovább, de sosem lehet tudni, hogy még mi lesz belőle. Mindenesetre ha az otthoni barátnője lennék, majd megbolondulnék, hogy olyan munkatársa van, mint én... :) (amúgy nincs erről szó, szingli). Szóval a munkakörnyezet az egyik legjobb hely a kavaráshoz :)... hajrá!
2017. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt tudd,hogy ha nem jól végződik a dolog,utána is kénytelen leszel vele együtt dolgozni és a szemébe nézni.A másik,hogy eleinte nem árt a diszkréció.Utána még egy darabig lesz még bőven pletyka meg szarkeverés.Ha ezeket megoldjátok,akkor minden oké onnantól.Persze ahogy lehet belőle házasság akár,úgy egy qrva nagy csalódás is.Azért vigyázz,mert könnyen lehetsz a hátad mögött a cég aktuális lotyója is.
2017. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!