Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátnőm mondta, hogy szerelmes vagyok. Magam is lány vagyok persze. :)

Szóval van egy fiú legjobb barátom, nevezzük Sz-nek. Igazi csajozógép, vagy inkább leszólítógépnek mondanám, jól néz ki, és egy csomószor rám marad hogy elküldjem a hódításait. Pl. azt mondom, a csaja vagyok. :) De nem ez a lényeg. Hanem hogy elutaztunk barátokkal, és kialakult egy hisztérikus nap. A barátnőm szerint szerelmes vagyok.

Az volt, hogy a csaj akit épp leszólított (Elulália a neve egyébként :D), rémesen irritált. Kezdjük azzal, volt karaoke. Profin lenyomtam egy The Killers számot. Ő meg, Sz, a közös dalunkat Eurázsiával adta elő, egy Red Hot Chili Peppers számot. De a szöveget se tudta, akkor meg minek énekel? Persze Sz kimentette mert rendes, az ő részét is énekelte, meg megpörgette, a végén megpuszilta. Eutanázia csak néha egy-egy szótagot belerondított. De mikor lejöttek, mégis olyan "ari" volt ahogy próbált énekelni. Én rendesen, jól előadok, az csak oké, de ha valaki bénázik, fingja sincs a dalról, az cuki. Össze is vesztünk Sz-szel.

Utána csocsóztunk, és Alufólia ellopta a csapattársamat, a legjobb barátnőmet. Pedig nem is ismerte a játékot, ostobán kapkodta a fejét, és pörgetett. Pedig miatta szorultam ki, köze sem volt a mi társaságunkhoz. Utána két mondatot se tudtam váltani Sz-szel, mert Ostobália ott lógott a fülén, a nyakát puszilgatta. Konkrétan Ostobáliának neveztem, össze is vesztünk Sz-szel. Elmentem.

Visszamentem. Addigra már Eu-nak szólították, az a beceneve. Mondtam, jó, akkor én leszel az USA. Sz kezdett kiakadni, hogy az Eulália vagy az Eu még egyszer se hagyta el a számat. Mondtam neki, mi van abban ha viccelődök a nevével? Neki legalább vicces. Mert Sz-nek sajnos elég uncsi, pont mint a feje. Addigra baromira dühös voltam. De mit van úgy oda Etimológiáért? Mármint másnap őt is nekem kell majd elhajtanom. :D Szerencsére elhajtotta Sz maga, persze ugyanúgy másnap estére azt is elfelejtette, hogy Emu valaha volt.

A barátnőm szerint beleszerettem a legjobb barátomba, azért irritált hirtelen ez a 100. csaj. Hogy féltékenység. Először leszereltem az elméletet, hogy hogy szeretnék már bele a legjobb barátomba? De aztán gondolkodtam, és azt hiszem egy ideje már fűznek hozzá gyengéd szálak. Ő a legjobb barátom, akire mindig számíthatok, egymással tudunk a legjobban elhülyülni. A barátnőm szerint Sz évek óta szeret, azért sem kőteleződött el, várta hogy változzanak baráti érzéseim. És azért nem mondta, nehogy elrontsa a barátságunkat. Én készen állok bevallani neki, a jövőben többet szeretnék. De van egyáltalán ilyen? Hogy valaki csak pár év után szeret bele a legjobb haverjába? Nem tini kategória. Az érzékeny lelkületűek, akiket irritál ahogy Ostobáliáról nyilatkoztam, kíméljenek. :D Nem az én szemelyiségemet kell véleményezni.



2017. aug. 28. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Az eszed biztosan elment, lehet hogy a szerelem miatt, de az is lehet hogy csak buta vagy.
2017. aug. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Takarodj már át a tinikategóriába, tökmindegy mi van a személyiden, ha úgy viselkedsz, mint valami idióta 14 éves tinipitscha. A kérdésed pedig már meg is válaszoltad magadnak.
2017. aug. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintünk retardált vagy.
2017. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Legjobb barát mi? Ilyen két nem között nincs. Egyik többet érez mint a másik, de titkolja.
2017. aug. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bábel
2017. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem valld be neki az érzéseidet ennyi.Mit veszíthetsz semmit .Ha ő inkább baràt akar maradni akkor keresel màst akivel több is alakulhat.Nem ràgod a kőrmödet hogy akkor most ő mit érez iràntad.
2017. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bábel

Elég szar próbálkozás volt :D

2017. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne válaszoljatok neki komolyan, ez egy rész Leiner Laura egyik könyvéből.
2017. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. És nem is csináltam belőle titkot az a kulcsszó. Ti megmhülyék vagytok. :D
2017. aug. 28. 16:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Már pont akartam írni, hogy ez olyan, mint egy borzalmas, tizenhárom éveseknek írt regény, erre mi derül ki. :D
2017. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!