Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy szerelmes voltál, de mégsem mentél bele egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Miért?ennek mi értelme?


Most nem olyan válasz érdekelne,aki egyedulállóként nem ment bele.


2017. szept. 1. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mert volt eszem is, nem csak hormonvihar. Minek mi értelme? Arról nem tehet az ember, ha beindulnak a hormonjai. De arról igen, hogy ilyenkor mit tesz meg mit nem.
2017. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Szerelmes voltam, de a korkülönbség miatt tudom,hogy nem lett volna hosszútávon működő kapcsolat, ezért az eszemre hallgattam.
2017. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most is szerelemes vagyok. Nagyon. De nős és van egy 5 éves lánya. Nem fogom elvenni egy kislánytól az apukáját. De szenvedek mint a kutya :-(
2017. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt és még most is tart ez az állapot,de már egy ideje tartjuk a távolságot.Szerintem ő is érezte,hogy forrósodik a helyzet.Én meg nem mentem bele kétértelmű helyzetekbe.Itt is ugyanaz pepitában,neki megvan a maga kis élete,én meg ezt nem fogom felborítani.Bár sokat viaskodtam az érzéseimmel,és neki is volt egy időszaka,mikor hasonló érződött rajta.Nos,ez van,elfogadtam.Kerülöm,mint a pestist,holott szívesebben mulatnék vele,csak ugye az ember esze nem dísznek van.
2017. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4-es lehetséges, hogy olvastam ezt a válszod egy hasonló kérdés alatt?
2017. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!