Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok duguláselhárítóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok duguláselhárítóval?

Figyelt kérdés

Hát szóval a párom ezt csinálja, erre nyergelt rá eddig csak másodállásban volt de most főállásban is. Jól keres vele, de alig látom. Hálistennek nem szippantósautóval randizunk..de a kocsi hátuljában ott vannak a gépek..:)

Az a gáz amikor kérdezik az ismerősök mi a szakmája akkor kénytelen vagyok behazudni mást.:( Továbbá félek a fertőzésektől is! nem beszélve amikor intim kapcsolatba lépünk mondjuk nem érezni rajta soha semmi szagot stb...

de néha felmerül bennem az ujjait nézve hogy hááát..mit dolgozik. :)

Ti járnátok vele??

:)


2017. aug. 28. 09:05
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

19#-es mi a probléma??? Ne ítélj hogy ne ítéltess :D !

Igen, de NEM EZ A KÉRDÉS. Vágod, ugye??

Mellesleg a neje csalta őt meg először külön is mentek akkor aztán vissza...felvett jó sok hitelt, mert esze mint egy marék lepkének.... és hiába kértem hagyjon engem ilyen kapcsolatokkal még én voltam a sz.r /:DDDD/ hogy nem válaszolok az emilekre! aztán beadtam a derekam../is/ sajnos.

2017. aug. 28. 13:18
 22/27 A kérdező kommentje:
De megadom a telószámát ha igénylitek! nagyon jó parti, van pénze mi kellhet még hátnemmmm? :D
2017. aug. 28. 13:19
 23/27 anonim ***** válasza:
Mért a te számodat is osztogathatnád, mint "jó parti". A csaj aki dobja a diplomás barátját, de aztán képtelen vállalni a felelősséget a saját hülye tettéért. De most komolyan itt savazod szerencsétlent, de hát te is, hogy viselkedtél? Karma?
2017. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Az ember jelleme alapból nem volt releváns a kérdés szempontjából pont azért mert a szakmáját hoztad ki mint fő problémát.

Erre most közlöd, hogy csak kamu volt a kérdés (pedig valójában nem volt kamu mert valóban ez volt a munkája) és várod, hogy mindenki véleménye megváltozzon.

Pedig te kezdtél viszonyt egy nős férfival és dobtad ki a kétdiplomás!!! párod érte mint egy elhasznált cipőt.


Ezek után mégis miből gondolod, hogy neked márpedig diplomás pasi dukál? A tetteid és a stílusod nem vallanak túl sok intelligenciára, sőt még sajnálni sem lehet mert ezt a szart egyedül magadnak köszönheted.

2017. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, ha székrekedésed van, kitekeri belőled a "csőgörényével" (pecsével). :D
2017. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Azt aruld mar el hogy fogg ossze a megcsalas azzal hogy dugulaselharito a szakmaja?


Egyebkent ha a 2 diplomas parodat lecserelted csak ezert akkor a szellemi szinvonalad neked is valahol a dugulaselharito pasieval van egy szinten.

2017. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
lol a kérdező meg a pasija undorítóbb mint a duguláselhárító munka
2017. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!