Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Járnátok olyannal aki néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal aki néha lerészegedik?

Figyelt kérdés

Olyannal aki ritkán 1hónapba 1szer vagy 2szer berúgik bulizás közben? Jobban csajoknak szól a kérdés,hogy járnátok e, élnétek e együtt ilyen férfival?

23L


2016. dec. 22. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
igen, vele együtt részegednék 30/N
2016. dec. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
A két heti részegség túl sok. És a "berúgik" szó is :)
2016. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de olyannal soha, aki a "berúgik" szót használja.

22L

2016. dec. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Régen amikor még a külsőségek voltak fontosak akkor éltem egy fiúval aki így kezdte havi pár alkalom, azután heti, majd napi szintem. Nagyon nehéz volt elszakadnom, de találtam mást! Akivel lehet élni és a 6 év alatt egyszer volt részeg. Ha piás nem fog megváltozni senki miatt!
2016. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Én a reggeli vodkámba néha teszek egy kis kávét is. Ez kizáró ok, lányok?
2016. dec. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%
nem,mert ez idővel gyakoribb lessz.
2016. dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Elegem van egy életre a részeg emberekből. Az alkohollal magával nincs bajom, de aki abban látja az élvezetet, hogy lerészegedik... Hát, kösz, nem. Sosem voltam részeg, de ezt nyilván nem várhatom el mástól, meg hülyeség is lenne, de mellettem ne legyen az. Főleg nem rendszeresen.
2016. dec. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Mert nem tartom intelligensnek azt, akinek ez a szorakozas, hogy reszeg, es masnap azon rohog a hasonlo egybites haverkakkal, hogy nem emlekeznek semmire, es az mekkora buli volt.

Pedig szeretek tancolni, bulizni, de ha valakinek ez a reszegseget jelenti, azzal nincs sok kozos a bulizasunkban.

2016. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem mindegy, hogy ez azt jelenti, hogy spicces és röhögcsél, vagy verekedni kezd és artikulálatlanul üvölt, vagy még a jövő hetet is kihányja, vagy befekszik az árokba és alszik.
2016. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ez még csak a kezdet...
2016. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!