Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak járnátok egy ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak járnátok egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés
30 éves nő,4 éve nem volt sem párkapcsolata,sem szexuális kapcsolata. Közmunkaprogramban dolgozik eddig csak időszakos munkái voltak.
2017. jan. 28. 18:30
 1/6 A legrosszabb ***** válasza:
26%
Van egy nőismerősöm, pont ráillik minden. Mindenki 20-22 évesnek állapítja meg első pillantásra, én sem tippeltem volna idősebbre 20 évesnél, nagyon fiatalosan néz ki. Nem igazán volt még komolyabb munkahelye, jelenleg is közalkalmazott, eléggé visszahúzódó, álmodozó típus, de egy jól összeszokott társaságban nagyon meg tud nyílni. Nem mondanám, hogy nem jönnék össze vele, mert amúgy meg olyan kis aranyos, szerethető személyiség, de mégis valahogy inkább nem. Nem túlzottan vonzanak az introvertált nők. Mellesleg eléggé ritka a keresztneve, úgyhogy inkább nem írom le egyeztetés céljából. :D
2017. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha megvan a kellő tapasztalata és intelligenciája egy párkapcsolathoz,akkor nem érdekelne,hogy mi volt előttem. A munkáját sosem néztem egy nőnél.
2017. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Persze, ha tetszik akkor igen. Kit érdekel a munkája, és hogy mióta nem volt pasija.
2017. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ugyanis nem a felsoroltakon fog múlni, hogy működne-e vagy sem.
2017. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ tettszik e, vannak e tervei a jövőre nézve, és tesz e a tervei megvalósításáért.
2017. jan. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs káros szenvedélye (pia és tsi.), akkor igen.
2017. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!