Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok / férfiak! Mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok / férfiak! Mennyi idő után döntitek el, hogy járnátok-e valakivel?

Figyelt kérdés

Igazából két, hasonló kérdés, és kicsit jobban kifejtve (ill. értelmesebben): ha ismertek egy nőt, van-e egy olyan időtartam, ami után úgy vagytok vele, hogy nem tudtok vele párkapcsolatot elképzelni?

Illetve, ha eleinte nem is tudtok úgy tekinteni rá, mint lehetséges partnerre, változhat-e ez idővel, vagy ha el van könyvelve mint szigorúan barát, akkor az úgy is marad?

(Nincs túl sok haverom, akikkel ilyeneket meg tudnék beszélni, és szeretnék ennyi betekintést nyerni a férfi gondolkodásmódba...)



2016. okt. 4. 20:33
 1/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
10 perc beszélgetés után el tudom dönteni. Vagy előbb. A többi már nem rajtam múlik.
2016. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első párommal kb 4 nap ismertség után jöttünk össze.

A másodikkal 3 év után.

Nincs erre általános szabály, minden ember más.

Most ideírhatja 100 pasi, hogy ha az első találkozáskor nincs meg a "kémia", akkor hagyják a nőt, meg ideírhatják azt is, hogy akár 10 év ismertség után is szívesen összejönnek valakivel, ha úgy érzik, de ettől még nem tudod, hogy a kiszemelted mit gondol a témáról :D

2016. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hetek, hónapok, van hogy évek.
2016. okt. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 perc nekem is, annyi idő alatt ha nem írta le magát valami nagyon (tehát nem buta) és nem 10kg vakolattal érkezett meg néz is ki valahogy (tehát várhatóan reggel sem ijedek meg, de legalább tudom mire számítsak) akkor egyéb akadály nem szokott lenni.
2016. okt. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy hét kell, de utána biztos választ tudok adni neki.
2016. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig 2 kapcsolatom volt, mindkettőnél kb egy hónapnyi találkozgatás után mondtuk ki, hogy akkor na. De mindkettejükkel már az elejétől fogva ilyen szándékkal ismerkedtünk.


Ha barátról van szó, az nagyban függ a baráti kapcsolatunk milyenségétől, még nem volt olyan, hogy ebből lett volna valami, de szerintem ha valakivel jónéhány hónapig elvagyok, mint barát, akkor elég nehéz lenne átállni. Nemtudom.


25/F

2016. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!