Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti járnátok így valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok így valakivel? (alább bővebben)

Figyelt kérdés

Volt egy elég kegyetlen szakításom és megviselt. Szokásos történet... Már egy fokkal jobban érzem magam, de még most is eléggé szét vagyok esve.

Megismertem egy srácot, tök jó fej, meg aranyos, jól elvagyunk, és szeretne velem járni. Hozzátette, hogy viszont rendesen, nem akar pótlék lenni, vagy búfelejtő pasi.

Na most, én viszont nem tudom, tőlem mire telik. Perpill csak annyit tudnék, hogy belemegyek, elvagyok vele, de nem tudom, hogy pár hónap múlva nem fogok-e rájönni, hogy igazából csak "búfelejésre" volt vagy többre is. Nem akarom megszivatni, mert rendes, aranyos, én jól el vagyok vele, de nem tudom, korrekt így belemenni bármibe? Vagy hanyagoljam?


2012. nov. 23. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt igy ird vagy mond el neki kb.. szerintem meg fogod érteni és ha önként bevállalja ezt érted akkor nem használod ki sem ha nem akkor pedig várjatok vele még .
2012. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Akár mennyire nem akarod, sajnos csak egy búfelejtő pasi lesz. Ez kell hozzá, hogy lezárd az előzőt. Két hosszú kapcsolatom volt, és bármennyire nem akartam, akivel először összehozott a sors, csak arra volt jó (így utólag már látom), hogy felejtsek.
2013. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem jöttem össze vele végül, szóval mindegy.
2013. jan. 15. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!