Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok duguláselhárítóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok duguláselhárítóval?

Figyelt kérdés

Hát szóval a párom ezt csinálja, erre nyergelt rá eddig csak másodállásban volt de most főállásban is. Jól keres vele, de alig látom. Hálistennek nem szippantósautóval randizunk..de a kocsi hátuljában ott vannak a gépek..:)

Az a gáz amikor kérdezik az ismerősök mi a szakmája akkor kénytelen vagyok behazudni mást.:( Továbbá félek a fertőzésektől is! nem beszélve amikor intim kapcsolatba lépünk mondjuk nem érezni rajta soha semmi szagot stb...

de néha felmerül bennem az ujjait nézve hogy hááát..mit dolgozik. :)

Ti járnátok vele??

:)


2017. aug. 28. 09:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Én a diplomasokhoz vonzódom, de lehet. Biztos szakma. Sokat kérnek és mindig szükség van rájuk. 2 éve karácsonykor dugult el a fürdőszobai osszefokyo. A szakember aznap kijött, mondta, egesznap dolgozik, annyi a munka, egy és a 15 perces produkcioert elkért 12 ezret.
2017. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy jó szakma. Mindig van rá szükség, és szép pénzeket lehet vele keresni.

Ha tényleg ez számít hogy mások mit gondolnak a párod szakmájáról, akkor még most hagyd el, még legyen esélye és ideje olyat találni aki megbecsüli érte.

Te pedig keress egy steril irodakukacot.

2017. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nem a fizetés számít. Inkább legyen egy hozzám hasonlóan diplomás párom, mint egy olyan, aki ilyen munkával többet keres.

Sajnálom, leszavazhattok, de ez az igazság, hasonló élethelyzetű és gondolkodásmódú párt keresek.

22/L

2017. aug. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
2-es, azért amikor az ujjait nyalogatom felmerül bennem hogy előtte kakában turkált, lehet de baromi ügyi vagy és elvonatkoztatsz nekem nem megy :D lehet neked mindegy hepatitist kapsz-e , nekem nem!!!!! Na, lepontozhatsz.:D
2017. aug. 28. 10:40
 5/27 anonim ***** válasza:

"2-es, azért amikor az ujjait nyalogatom felmerül bennem hogy előtte kakában turkált, lehet de baromi ügyi vagy és elvonatkoztatsz nekem nem megy :D lehet neked mindegy hepatitist kapsz-e , nekem nem!!!!! Na, lepontozhatsz.:D"


Téged sem az eszedért szeretnek, ugye? Annyira zavar, hogy ugyanúgy kapcsolatban vagy vele, szexeltek, szopod a - szerinted is kulás ujjait.

2017. aug. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
3#-as, meg kell mondjam igen, egyetértünk. Van aki párezerér a saját anyját is, nem beszélve arról hogy bakker, egész nap a szmötyiben turkál innen hová lehet fejlődni :D ....mondom úgy hogy ápolónő voltam annó..
2017. aug. 28. 10:44
 7/27 A kérdező kommentje:

Ötöske, ez csak elméleti síkon van mostan. :D

dehogy nyalogatom, pfájj. nemár.

2017. aug. 28. 10:52
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
Hallotal te mar a gumikesztyurol es a kezmosasrol? Egy nogyogyasz, urologus is eleg undorito dolgokban turkal egesz nap, megse lattam olyan kerdest hogy jarnatok-e veluk.
2017. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
6.: ha viszont annyira zavar, akkor ez sajnos így megöli a kapcsolatot, pedig senki sem hibázott, egyszerűen nem illetek össze :( beszélni tudsz vele erről,ár nem nagyon tehetsz. 3. hsz voltam.
2017. aug. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
9#- én egyszerűen félek hogy beszed valamit nem oltatta be magát pont hepatitis ellen...! mondtam milyen főnököd van neked???... Köszi a választ.
2017. aug. 28. 11:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!