Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti járnátok duguláselhárítóval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok duguláselhárítóval?

Figyelt kérdés

Hát szóval a párom ezt csinálja, erre nyergelt rá eddig csak másodállásban volt de most főállásban is. Jól keres vele, de alig látom. Hálistennek nem szippantósautóval randizunk..de a kocsi hátuljában ott vannak a gépek..:)

Az a gáz amikor kérdezik az ismerősök mi a szakmája akkor kénytelen vagyok behazudni mást.:( Továbbá félek a fertőzésektől is! nem beszélve amikor intim kapcsolatba lépünk mondjuk nem érezni rajta soha semmi szagot stb...

de néha felmerül bennem az ujjait nézve hogy hááát..mit dolgozik. :)

Ti járnátok vele??

:)


2017. aug. 28. 09:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, szerintem hagyd ott a párod, jobban fog járni mással, mert a stílusod alapján én kidobtalak volna már az első nap után.
2017. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ahogy a 11-es írja.

Ez a hozzáállás igen kiábrándító.

Ha a párom így lenézné a munkámat... már nem lenne a párom.

Ha viszont ennyire zavar, tényleg nem illetek össze, miért kezdtél vele?

Máskülönben pedig, ha hiszed ha nem ezt a munkát is lehet teljes tisztán végezni. Megfelelő munkaruha, kesztyű, körültekintő munkavégzés.

Ahogy az egyik hozzászóló is írta, ilyen alapon lehetne irtózni az orvosoktól, állattartóktól stb stb.

Miért nem keresel egy steril kezű irodai alkalmazottat párnak?

Nem baj az hogy te irtózol ettől, de akkor ennek megfelelően kell választani.

2017. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi elítélendő nincsen abban, ha valakinek nem tetszik a párja munkája. Ezért álszentség elítélni.
2017. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak mos kezet... :-D Egyébként a billentyűzeted valószínűleg koszosabb, mint a WC-d...
2017. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyd ott. A stílus ahogyan a munkájáról beszélsz elég kiábrándító.

Menejetek és keressetek magatoknak diplomás férfit, hiszen ilyen gondolkodással amit képviseltek abszolút egy tanult, intelligens, diplomás ember szintjén álltok.

2017. aug. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#15 irónia level infinity :D
2017. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Na jó bevallom, kamu volt a kérdés! Csak exem már..az ember.. Nős, és a feleségét csalta. Aztán szó nélkül lelépett. ennyire nagyszerű ember miatt dobtam a párom-kétdiplomás!!!- pedig tudtam hogy még csak épp válnak...


Utána egy évig tartottam vele a kapcsolatot barátok voltunk sokat beszéltünk telefonon, ha jött kora hajnalban már pitét sütöttem, én etettem mert a jófej neje még főzni sem volt hajlandó már...volt hogy kenyér sem volt otthon.

Az első pár hét csodálatos volt, jöttek a szerelmes sms-ek.. majd a beteljesülés...aztán ő nemes egyszerűséggel, óóóóóigen a nemes egyszerűség :P -ironizálni én is tudok ja nem ez cinizmus...- szóval munkálkodott benne a nemes egyszerűség közölte: pont olyan vagy mint a nejem../??/

...utána a kapcsolatunk átment barátiba...de kávézni összejártunk, minden héten fél órákat beszéltünk..de ő azt mondja nem akarja a házat otthagyni.. és kettécserélni, panelre....ami a válás után megtörténne!!..mert mást nem tudnának...

Ezért inkább engem dobott illetve hagyta hogy elhaljon a dolog pedig már kérdeztem is mi van ha közben én találnék valakit...? Azt mondta AKKOR ÍGY JÁRTAM..ezek szerint én jártam így...

Amúgy csípőből hazudott, átvágott, hülyének nézett- "az asszony most költözik a szüleihez húsvét után"- az asszonynak esze ágában sem volt most is boldogan mosolyognak egy képen!:(......."majd leválasztjuk a házat kettőbe"....ahaaaaaaa...máig sem történt meg.


Szóval lehet jobban jártam volna egy intelligens pasival mégis aki tudja MIT akar és van némi erkölcsi nívója is?

Lehet engem köpködni a hülyenevű nikkeknek is -irónia!!!-

de lehet ez az ember mégsem olyan jófej és mégsem én vagyok a sz....r.. ?? :D

2017. aug. 28. 13:09
 18/27 A kérdező kommentje:
A tetejébe még a vécém is eldugult nemrég, hiánya ÖRÖKKÉ FÁJNI FOG :D
2017. aug. 28. 13:11
 19/27 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy értem. 2 diplomás "párodat" dobtad egy duguláselhárítóért, aki veled csalta a nejét, de végül leépített és most erkölcsről és intelligenciáról papolsz?
2017. aug. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

...amúgy cuki volt, minden randi előtt átöltözött! :D volt hogy az utca közepén a kocsiban mint egy hernyó vonaglott ill. a kocsi hátsó ülésén...de cipőt is mindent cserélt..

csak ezt megunta.....na meg a kuncsaftok fontosabbak voltak mert nonsztop menni kellett sokszor éjjel 11-kor is a vizes füvön hasalt..folyton beteg is volt...

pedig van egy jó szakmája amiben nem dolgozott de kell a pénz asszonynak aki sose dolgozott..-20 évig- műkörömre, fodrászra!!! Én meg egy rohadt szál virágot nem kaptam tőle a szülinapomra két év alatt egyszer sem!!!:((

Kajára úgy kellett kölcsönkérnie hó végén. Szuper szakma..

2017. aug. 28. 13:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!