Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt olyan időszakotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan időszakotok mikor egy tapasztalt férfire vágytatok, de beleszeretettek egy érintetlen férfibe, akinek nem volt barátnője huszonévesen?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
??
2017. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne is álmodj róla.
2017. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te a lány vagy, vagy a tapasztalatlan fiú?
2017. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Neeee


,,egy érintetlen férfi" :DD

Az ember általában azt vonzza be, amire, akire épp szüksége van, nekem nem volt ilyen időszakom, és nem is lesz.

2017. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem és remélem nem is lesz.
2017. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Bilibe lóg a kezed. Huszonéves szűz férfi egy nőnek sem kell. Hazudnod kell a nőknek, nincs más választásod.
2017. aug. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Parom 29 eves. Baratnoje nem volt meg de elvileg mar szeretkezett 1x mielott osszejottunk de siman megmernem kockaztatni hogy nem :D

En szemely szerint pont az artatlansaga miatt szerettem bele, hogy ilyen szegyenlos, felenk stb..

Nem minden lany egyforma, remelem te is talalsz majd egy olyat akinel ezt pont hogy elony lessz :)

2017. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

26/L

*elozo vagyok

2017. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan "időszakom" van hogy egy ilyen srácot szeretek már évek óta...Engem aztán nem érdekel hogy volt-e barátnője valaha vagy sem,bár tudom h nem volt, de nagyon szeretem és szerintem ha szeretsz valakit akkor ilyen dolgok nem kellene hogy érdekeljenek.
2017. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húsz éves nőként érett és tapasztalt férfire vágytam és rá sem néztem érintetlen kisfiúkra. Azóta sem tenném.
2017. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!