Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk előfordult már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk előfordult már veletek, hogy beleszeretettek a legjobb barátnőtökbe?

Figyelt kérdés

Egy lány barátotok, akivel nagyon jóban voltatok, akár legjobb barátok is, még is szerelmesek lettetek belé? Bevallottátok neki? Összejöttetek?


Kort is írjatok!!



2013. jan. 11. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
aha. be. ráb*sztam. 21.
2013. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen sajnos

Igen bevallottam

Igen összejöttünk

Igen, megcsalt

2013. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnő? Húha. Olyat legfeljebb egy leszbivel lehet elképzelni.
2013. jan. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, most. Hogy mi lesz ezután velünk, azt a jó ég tudja...
2013. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aha volt.


Barát-jóbarát- megszerettem ő kihasznált(nem bántam annyira)- kiszerettem belőle- nem beszéltünk...majd 1 év mulva barát...most jóbarát :D


De egy másik lánnyal vagyok már fél éve és neki is van komoly kapcs-a.


Szerintem ezen mindenki végig megy.

Csak más az a szerelem amikor lassacskán belehabarodsz mint,hogy meglátod a strandon beszéltek két szót és tudod h ő az aki kell :)


21/f

2013. jan. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
igen, több mint egy éve ismertem, azalatt ő lett a legjobb barátom. akkor nem kellett megmondanom. Mind a ketten éreztük (persze én mondtam ki elsőre, de addigra szinte biztos voltam benne hogy ő is szeret). Azóta 3 éve és 3 hónapja együtt vagyunk, együtt élünk, szeretjük egymást ő most 21 én 19
2013. jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!