Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok volt már olyan időszakotok mikor több elvárásotok volt a másik felé, de akibe beleszeretettek nem sok elvárásotoknak felelt meg?

Figyelt kérdés
Annak idején volt egy ideám és elkezdtem elvárásokat gyártani, de én úgy érzem ezzel csak magam alatt vágtam a fát és úgy látom ezzel csak a lehetőségeket szalasztottam el. Mivel a szerelem és a szeretet nem előre tervezetten működik, hanem egy leírhatatlan érzés áraszt el bennünket.
2017. aug. 5. 08:44
 1/4 LazyJones ***** válasza:
Persze, naiv tiniként egy tucat, mára már hülyeségnek tűnő elvárásom volt. Aztán elkezdtek fogyni, megváltozni, megerősödni. Ma már sok olyan lánnyal kezdeményeznék, akikkel 18-20 évesen semmi pénzért sem, és vice versa.
2017. aug. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert azért szerettem bele valakibe, mert az úgynevezett elvárásaimnak megfelelt. Azért hozzá teszem, pontokba szedett elvárásaim soha nem voltak. Egy embert, mindig egészbe nézek. Külsőre, belsőre, több a pozitív dolog akkor oké, ha több a számomra negatív, akkor csá.
2017. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, olyan volt, hogy az első barátomnál fogalmam sem volt mit akarok, de neki hála rájöttem, hogy olyat mint ő (tutyimutyi, félénk, határozatlan srácot) tuti nem. A második barátom után, akivel szintén nem működött végül, is jobban körvonalazódtak az elvárásaim.

A harmadik barátom kiválasztásában pedig már az érzések mellett racionális döntések is helyet kaptak és láss csodát, vele az első pillanattól kezdve máig is tökéletes minden.

2017. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy a 3-as írta. :)


Nekem is több próbálkozás után állt össze a kép, de egyáltalán nem bánom, mert végre tényleg <3.

2017. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!