Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Négy éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szerettem és azt éreztem h ő is engem. Ám de nagyon ocsmámy dolgok derültek ki. Miközbe együtt voltunk más lányoknak írogatott és engem ócsárolt. Aztán különböző ál facebookot csinált ahol lányokkal beszélgetett pénzt küldött és telefonokat töltögetett nekik. Engem fiuknak küldözgetett fehérneműs képekbe. De itt még nincs vége. Kiderült h terhes vagyok örültünk nagyon munkahelyem elveszett mert próbaidős voltam. Ekkor agresszív is volt és kijelentette nem tart el. Haza jöttem szüleimhez. Szerintetek mit érdemel az ilyen?
2017. aug. 8. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet 4 ev alatt igy felreismerni valakit? De itt mar nincs mit tenni.
2017. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát kevés időt töltöttünk együtt. Pár hónapja költöztünk össze csak és sorba jöttek a csapások
2017. aug. 8. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, mit érdemel, jogilag nem, vagy nagyon nehéz megfogni. Ha nem tudtok megállapodni a tartásdíj összegében, indíts pert! Jogilag ennyit tehetsz.
2017. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!