Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác, jó pár éve ismerem, 3 éve jártunk 1 évet, de sajnos nem nagyon működött és normális körülmények között szakítottunk. Azóta is napi szinten tartjuk a kapcsolatot, mindent megbeszélünk egymással. Azóta neki is és nekem is voltak kapcsolataink.

A próbléma ott kezdődik, hogy nekem hiába voltak kapcsolataim, mindig szerettem őt és nem csak úgy, mint barat, hanem jobban, de ez kevés volt egy kapcsolathoz, pedig ő sokat küzdött ahhoz, hogy probáljuk meg újra, de én elküldtem.

1 hete viszont ezzel a sráccal kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, lefeküdtünk egymással. Nagyon jó volt, olyan volt minden, mint régen és egyáltalán nem bántuk meg. Bevallotta hogy szeret még és én elmondtam neki, hogy én is többet érzek iránta picit, mint sima barátság, de ez kevés ahhoz, hogy egy párt alkossunk. Teltek- múltak a napok és egyre messzebbre kerültünk egymástól, nem találkoztunk és alig beszéltünk egymással, nagyon összezavarodtunk mindketten.

Viszont a probléma az, hogy ebben a pár napban nekem nagyon hiányzott a srác, hiányzott az ölelése, az illata meg minden és itt szó sincs az intimitásról.

Ma találkoztunk, mert úgy éreztem ezt meg kell beszélnünk, úgy érzem, hogy nekem rá van szükségem csak.

Mondta, hogy fordítva is igy van, de mi már soha nem lehetünk egy pár, mert 3éve sem működött akkor most sem fog, meg szakításunk óta ő rengeteget próbálkozott, de elutsítottam és soha nem mondtam neki, hogy nem tudtam kiverni a fejemből őt soha igazán.

Ő akarmennyire is szeret engem meg én is őt, ő nem tud megbízni bennem, erre a bizalom kérdésre semmi okot nem adtam neki, max annyit, hogy mikor egy pár voltunk akkor én kollégista voltam és elmentem egyik fiú osztálytársammal boltba, amit ő utólag tudott meg.

Mivel a napokban nem igazán kommunikáltunk egymással, így volt elég időm gondolkodni ezen, azt hittem, hogy ez csak egy fellángolás, de nem! Tudom, hogy rá van szükségem. Azt mondta, hogy ő nem akar az én életemben csak unalomüző lenni meg egy pótlék. Attól fél, hogy nem működne a kapcsolatunk és ha jönne egy másik srác akkor rögtön dobnám is. Mondtam neki, hogy nem így van, más érzéseivel nem szoktam játszani és ezt ő nagyon jól tudja.

Amikor mondta, hogy köztünk nem lehet több soha, akkor elsírtam magam, odajött hozzám átölelt és annyit mondott, hogy este mindent megbeszélünk, megcsókolt és elment. Nem akartam sirni elötte, nem szeretném azt, hogy megsajnáljon és csak ezért legyen valami.

Szerintetek lehet ebből még valami valaha is?

Köszönöm annak, aki időt szánt arra, hogy elolvassa!


2016. szept. 17. 19:20
 1/3 KATA56789 válasza:
Figyelj! Ha tényleg szeretitek egymást miert nem jártok? Viszont ha o nem képes megbízni benned emiatt akkor ez azért elég durva.Viszont szerintem ebből lehet valami ha szép lassan haladtok a lényeg hogy ne eroltessetek. Ne aggódj miatta!Ha tényleg szeret akkor össze jöttök mert 3 év alatt te is meg o is valtozott akkor lehet jobban menne ez sz egesz
2016. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

Igen, csak ő attól fél, hogy a kapcsolat tart 1-2-3 hónapig vagy akár 1 évig és ismét halálosan belém szeret. Annó is nagyon nehezen tudta magát túltenni a szakításon, de könyörgöm.. ha lesz más lány az életében akkor is fenn áll ez a veszély :/

2016. szept. 17. 19:46
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Ha ennyire tele van parákkal, akkor nem sok értelmét látom, mert egy kapcsolatot nem a félelem fog előrevinni, hanem a szeretet.

Írtad ezt a sztorit, hogy egy osztálytársaddal elmentél boltba. Ezen kiakadt a pasi? Mert ha igen, az elég gázos, nekem ez azt jelenti, hogy egy lélegzetvételnyi személyes teret sem hagy neked.

2016. szept. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!