Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondtál már le valakiről akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtál már le valakiről akit szeretsz? Megbántad?

Figyelt kérdés

Most nem olyan helyzetre gondolok ahol muszáj volt mert pl. nem szeretett viszont hanem amikor rajtad/rajtatok kívülálló okok miatt mondtál le róla.Például korkülönbség , mások véleménye, esetleg távolság miatt vagy amiatt mert tanàrod ,kollégád volt.


Van itt olyan aki ilyesmi ok miatt lemondott arról akit szeretett? Megbántátok?


Ez most egy elméleti kérdés inkább.

Van sok olyan helyzet ami nehéz és érdekel hogy mi jellemzőbb : az hogy lemondanak róla vagy az hogy nem.


Persze itt felvetődik a kérdés hogy ha valaki lemond a szerelméről , tényleg szereti-e de szerintem lehet hogy van aki így van vele.


2017. aug. 2. 08:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Mint írtam , elméleti a kérdés szóval írhattok olyat is amit nem említettem.


Mondjuk a "màsok véleménye" miatt lemondani egyenlő azzal hogy nem is szeretjük a màsikat.Szerintem.


A többi eset már elgondolkodtatóbb.

2017. aug. 2. 08:37
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy ha szeretem a másikat, akkor nincs olyan akadály amit közösen ne tudnánk legyőzni. Nem biztos, hogy a probléma rögtön megoldódik, de együtt elviselni és tenni azért hogy jobb legyen, szerintem ez is a kapcsolat része, nem csak a jó oldala. Ismerősi körömben volt sok párkapcsolati probléma: távolság, karrier miatt, stb. Előbbiek megoldották, utóbbiak nem, és a mai napig bánja a páros férfi tagja, hogy a karrierje miatt lemondott a szerelemről.
2017. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, távolság miatt. 10 000km volt köztünk meg egy óceán, én még suliba jártam, neki meg simán nem volt pénze ilyen mértékben fenntartani egy távkapcsolatot, úgyhogy 2 év után fennhagytunk a dologgal. Azóta mindkettőnknek van más.

Megmaradt szép emléknek, amugy is nagyon fiatalok voltunk (19, 24)

2017. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Le, mert van barátnője, és lehet, hogy bele tudnék barmolni, ha nagyon akarnék, de nem hiszek az ilyesmiben. Ha majd szingli lesz, írok neki.


26N

2017. aug. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Teljes mértékben egyet értek az első válaszolóval! Ha kölcsönös a szeretet/szerelem akkor nincs olyan probléma/nehézség/akadály amit ne lehetne megoldani közösen.
2017. aug. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerettük egymást, de a távolságot nem oldottuk meg. Meg kellett volna. A szerelem nem mindig elég. A döntéseink befolyásolják az életünket. Ott valami megtört, és már nem lett soha a régi. A kapcsolatot azóta is tartjuk, már mint barátok. Nagyon rég volt, de még mindig fáj picit, igen. Ott nyilvánvalóan olyan döntést hoztunk ami miatt az egész életünk másképp alakult. Van néhány fordulópont az életben. A szerelmet sokszor felmagasztalják, és úgy gondolják az emberek, hogy tényleg mindent legyőz. Ez szerintem nem ennyire egyértelmű.
2017. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, de még gyerekek voltunk. Mikor később találkoztunk ő már nagyon más irányba tartott, inkább megijedtem tőle mint akartam volna.
2017. aug. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én mondtam, rohadt nehéz volt, majdnem belehaltam, nem vicc.

elkezdtem inni, lefogytam, nem tudtam csinálni semmi értelmeset.

2017. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2* is. 2* is. Már nem érdekel az emberiség.
2017. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!