Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Veled volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt már olyan, hogy úgy érezted valakiről már elsőre, hogy belsőleg pont olyan, mint te?

Figyelt kérdés
És ebből lett barátság, szerelem?

2016. ápr. 3. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt,barátok voltunk,de azóta eltávolodtunk

22l

2016. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg lány volt, de szintén eltávolodtunk.
2016. ápr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, vagyis inkább a jó kifejezés, hogy van.. hogy lesz-e belőle valami az még a jövő zenéje
2016. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

neten ismerkedtünk meg, az első telefon beszélgetésünk 8 órás volt. sosem fogytunk ki a témákból.

én beleszerettem, ő mást választott helyettem, hozzá is ment feleségül. nekem évekig tartott, míg kihevertem a szerelmet. azóta újra csak barátok vagyunk.

2016. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, lány, egyből egymásra hangolódtunk, de mindketten elég visszafogottak voltunk.Összejöttünk, de a távolság miatt nem folytathattuk.
2016. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!